Wspaniałe krajobrazy, lazurowe morze, przepiękne plaże, białe wino, historia od czasów rzymskich (Pula, Pałac Dioklecjana) i współczesność, perła architektury Dubrownik, prawdziwe cuda natury: Plitwickie Jeziora, Przełomy Krka, czyli Chorwacja w 9 dni z noclegiem tranzytowym w Czechach!

 

Zagrzeb – Plitwickie Jeziora – Zadar – Dubrownik – Split – Trogir – Szibenik – Krka – Pula – Rovinj

 

DZIEŃ 1: Po przekroczeniu granicy przejazd do Czech. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ 2: ZAGRZEB Przejazd do Chorwacji: krótkie zwiedzanie stolicy: plac z pomnikiem Jelacica i siedemnastowieczną fontanną, katedra. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ 3: PLITWICKIE JEZIORA Zwiedzanie wspaniałego parku narodowego Plitwickich Jezior z szesnastoma jeziorami i ponad dziewięćdziesięcioma wodospadami. Niezapomniane wrażenia! Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ 4: DUBROWNIK Przejazd do Dubrownika – w programie zwiedzania miasta uznanego za zabytek światowego dziedzictwa kulturowego: Brama Pile, ulica Placa, wieża zegarowa oraz spacer wzdłuż murów miejskich. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ 5: SPLIT – TROGIR – SZIBENIK Zwiedzanie Pałacu Dioklecjana w Splicie, jedną z najwspanialej zachowanych budowli rzymskich. Zwiedzanie średniowiecznego Trogiru, spacer wąskimi uliczkami, rynek z ratuszem i katedra św. Wawrzyńca. Zwiedzanie Szibenika z piękną katedrą św. Jakuba. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ 6: PARK NARODOWY KRKA-ZADAR Przełomy rzeki Krka z licznymi kaskadami, wodospadami i jeziorkami szczególnie piękne w okolicach Skradina. Następnie zwiedzanie Zadaru. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ 7: PULA – ROVINJ Przejazd do Puli – zwiedzanie monumentalnego rzymskiego amfiteatru oraz miasteczka Rovinj z ciekawym starym miastem. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ 8: ODPOCZYNEK NA PLAŻY LUB WYSPA KRK Wykwaterowanie po śniadaniu. Dla chętnych pobyt na plaży – relaks i odpoczynek do godzin popołudniowo – wieczornych lub możliwość wzięcia udziału w wycieczce fakultatywnej na wyspę Krk. Nocny przejazd do Polski.

DZIEŃ 9: Zakończenie wycieczki.

UWAGA – KOLEJNOŚC ZWIEDZANIA MOŻE ULEC ZMIANIE

W cenie podstawowej
• 7 noclegów w hotelach klasy turystycznej 2* lub 3*(Czechy x1, ok. Zagrzebia x1, ok. Neum x2, ok. Trogir-Split x1, Crikvenicy x2). Pokoje 2 i 3 os. z łazienkami. Gwarantowane miejsce w pokoju 1 osobowym dodatkowo płatne.
• Śniadania (7). Pakiet 7 obiadokolacji za obowiązkową dopłatą. Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne.
• Przejazd komfortowym autokarem wyposażonym w klimatyzację, WC, barek i DVD. W autokarze kawa, herbata i napoje za złotówki.
• Ubezpieczenie KL do 15 000 EUR, NW i bagaż do 1000 zł.
• Opieka pilota.
Wydatki programowe
• Wstępy + taksy klimatyczne + miejscowi przewodnicy około 90 euro.
Propozycje fakultatywne
• – wycieczka na wyspę Krk: 40 euro/os. (min 25 os. płacących)
UWAGA
• Wydatki programowe są opłacane indywidualnie przez uczestników wycieczki.
Dopłaty (zniżki)

• gwarancja miejsca w pokoju 1-osobowym 630.00 PLN/os.
• pakiet 7 obiadokolacji za obowiązkową dopłatą 245.00 PLN/os.
• Każdy z uczestników zobowiązany jest do uiszczenia opłaty w wysokości 10 zł/os. tytułem składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny. 10.00 PLN/os.

1.  2017-09-02 2017-09-10 1540.00