Zapraszamy w fascynującą podróż do szalonego świata Gaudiego, Picassa i Salvadora Dali, do miasta, które tętni życiem przez całą dobę, a atmosfera magicznych fontann, czy pasjonującego tańca flamenco oraz smaki wyśmienitej katalońskiej kuchni, Cavy oraz sangrii na długo pozostają w pamięci. Zapierające dech w piersiach widoki, wspaniała śródziemnomorska przyroda, liczne dyskoteki i kluby nocne oraz doskonałe warunki do uprawiania sportów wodnych sprawiają, że nikt nie nudzi się w stolicy Katalonii!

Program:

1 dzień:
Odprawa na lotnisku i przelot do Barcelony – stolicy Katalonii. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie, czas wolny na plażowanie lub korzystanie z lokalnych atrakcji w zależności od godzin przylotu.

2 i 3 dzień:
Kolejne dwa dni to czas na poznanie wspaniałej atmosfery, fascynujących zabytków i najciekawszych atrakcji Barcelony, takich jak
– Kościół Sagrada Familia zachwycający symboliczną, bogatą architekturą, fantazyjnymi formami, uważany jest za dzieło życia Antonio Gaudiego
– Pałac Guell będący niezwykłym połączeniem typowej architektury katalońskiej z kunsztownymi zdobieniami
– Domy Gaudiego – symbole Barcelony, które zachwycają, są genialne, szalone, dziwaczne i falujące
– Park de la Ciutadella z przepiękną i romantyczną fontanną Cascada oraz najważniejszym miejscem w regionie – Parlamentem Katalońskim
– La Rambla – słynny deptak tętniący życiem przez całą dobę, gdzie gromadzą się uliczni artyści i sprzedawcy
– La Boqueria – ogromny targ, gdzie bogactwo różnorodnych owoców oraz najdziwniejszych gatunków ryb zachwyci każdego
– Dzielnica Gotycka z malowniczymi, wąskimi alejkami wijącymi się między historycznymi budynkami, które otaczają niezwykłą katedrę św. Eulalli, z wewnętrznym ogrodem otoczonym krużgankiem, po którym przechadzają się gęsi
– Wzgórze Montjuic z kompleksem budowli wykorzystywanych podczas Igrzysk Olimpijskich w 1992 roku, z którego roztacza się przepiękny widok na magiczną Stolicę Katalonii
– Park Guell imponujący wspaniałą przyrodą, bajeczną architekturą, ciekawymi rzeźbami, oryginalnymi mozaikami oraz najdłuższą ławką świata

W przerwach podczas zwiedzania proponujemy czas wolny na posiłek, podczas którego będzie możliwość spróbowania katalońskich potraw, takich jak słynne tapas, paella czy Crema Catalana oraz lokalnych win, sangrii, carajillo czy Cavy (płatne indywidualnie wg zamówienia).

Ponadto Barcelona oferuje bogaty wachlarz atrakcji dodatkowych, realizowanych fakultatywnie w czasie wolnym, w którym każdy znajdzie coś dla siebie:
– rejs zabytkowym statkiem Las Golondrinas wzdłuż wybrzeża Barcelony, pozwalający zobaczyć miasto i port z zupełnie innej strony – od strony morza (ok. 15 euro/os.)
– Ogród Botaniczny, którego roślinność przeniesie nas do najróżniejszych zakątków świata, od Chile i Kaliforni, przez Afrykę do Australii (ok. 5 euro/os.)
– Barcelońskie Zoo – doskonałe miejsce na odpoczynek od zgiełku miasta, piknik na zielonej trawie, spacer wśród przeróżnych gatunków zwierząt oraz drzew (ok. 17 euro/os.)
– Oceanarium, gdzie można podziwiać najróżniejsze gatunki fauny i flory wodnej, które ogląda się od spodu idąc długim podwodnym tunelem (ok. 20 euro/os.)
– zjazd kolejką do Barcelonety oferujący możliwość podziwiania miasta z lotu ptaka (ok. 12 euro/os.), następnie proponujemy wypoczynek na słynnej barcelońskiej plaży
– Stadion Camp Nou to gratka dla fanów FC Barcelona i wszystkich miłośników sportu (ok. 25 euro/os.)
– Muzeum Czekolady – misternie wykonane figurki, rzeźby, postacie z kreskówek oraz historia czekolady, a do tego nawet bilety to pyszne czekoladki (ok. 5 euro/os.)
– Muzeum Picassa, gdzie zgromadzono jedną z największych kolekcji z początkowego okresu twórczości artysty (ok. 11 euro/os.)

Wieczorami proponujemy słynne barcelońskie rozrywki, które świetnie oddają ducha miasta:
– Magiczne fontanny – wspaniała, bajkowa i romantyczna gra wody, świateł i muzyki na Plaza de Espana (39 euro/os.)
– Wieczór flamenco – kolacja regionalna z winem i pokazami tradycyjnego hiszpańskiego tańca w wykonaniu profesjonalistów (ok. 40-50 euro/os.)
– City Hall – oryginalna dyskoteka-teatr w samym centrum miasta (dojazd i zamówienie płatne indywidualnie)
– Mecz piłki nożnej – niezapomniane przeżycie dla wszystkich fanów ligi hiszpańskiej (od 50 euro/os.)

4 dzień:
Wymeldowanie z hotelu, czas wolny w zależności od godzin wylotu, transfer na lotnisko, przelot do Polski.

Zakwaterowanie podstawowe:
Hotele 3* położone na wybrzeżu Costa del Maresme w słynnych kurortach nadmorskich Calella, Santa Susanna i Malgrat de Mar, oddalonych ok. 50-400m od morza i ok. 50 km od Barcelony (ok. 50 min jazdy kolejką do jej centrum). Wszystkie hotele dysponują wygodnymi pokojami 2- osobowymi ( z możliwością 1 dostawki) z łazienką, TV i telefonem.
Wyżywienie – śniadania i obiadokolacje w formie bufetu
Hotele 3* np. Catalonia***, Reymar Playa***, Riviera***, Reymar***, Sorra Daurada***, Alhambra***

Zakwaterowanie opcjonalne za dopłatą (na zapytanie):
Hotele 4* położone na wybrzeżu Costa del Maresme w słynnych kurortach nadmorskich Calella i Santa Susanna, oddalonych ok. 50-400m od morza i ok. 50 km od Barcelony (ok. 50 min jazdy kolejką do jej centrum). Wszystkie hotele dysponują wygodnie urządzonymi, dobrze wyposażonymi i zadbanymi pokojami 2- osobowymi ( z możliwością 1 dostawki) z łazienką i, TV i telefonem.
Wyżywienie – śniadania i obiadokolacje w formie bufetu
Hotele 4* (dopłata 350 PLN) np. Calella Palace****, Onabrava****, Mercury****, Caprici****, Florida Park****, Royal Sun****

Informacje dodatkowe:
– Spotkanie z pilotem nastąpi na lotnisku w Polsce lub po przylocie w Barcelonie.
– Transfery z/na lotnisko oraz przejazdy podczas realizacji programu zwiedzania są realizowane busem lub autokarem w zależności od ilości osób. W niektórych przypadkach przejazdy mogą być realizowane komunikacją miejską i/lub podmiejską.
– Kolejność dni zwiedzania może ulec zmianie.
– Pilot nie oprowadza wewnątrz obiektów.
– W przypadku wylotu z Barcelony w godzinach porannych zamiast śniadania może być wydany pakiet śniadaniowy.
– Linia lotnicza i godziny przelotów mogą ulec zmianie.
– „Single” – bez dopłaty, przy dokwaterowaniu do pokoju 2 lub 3 osobowego (opcja na zapytanie).
– „Zniżki dla dzieci” – dotyczą dziecka do 12 lat zakwaterowanego wspólnie z 2 osobami pełnopłatnymi.

WAŻNE:
Bardzo prosimy o dokładne wypełnianie formularza rezerwacyjnego w szczególności podania pełnego nazwiska i imienia zgodnego z dokumentem, którym będą się Państwo posługiwali podczas podróży, daty urodzenia oraz obywatelstwa. Prosimy też o sprawdzenie terminu ważności tego dokumentu.

Cena zawiera
– przelot samolotem na wybranej trasie
– opłaty i podatki lotniskowe
– koszt przewozu bagażu podręcznego (WIZZAIR o wymiarach 42x32x25cm, waga nie jest określona, RYANAIR o wymiarach 55x40x20cm, waga do 10 kg)
– 3 noclegi w hotelu 3*
– zakwaterowanie w pokoju 2-osobowym
– 3 śniadania
– 3 obiadokolacje
– opiekę polskojęzycznego pilota/przedstawiciela Regent
– podstawowe ubezpieczenie KL, NW, bagażu
– gwarancję niezmienności ceny

Cena nie zawiera
– Orientacyjnego kosztu uczestnictwa w programie ramowym, na który należy przeznaczyć dodatkowo ok. 90 – 120 euro/osoba. Kwota ta obejmuje transfery z/na lotnisko, podatek turystyczny, bilety wstępów do zwiedzanych atrakcji, przejazdy podczas realizacji programu zwiedzania oraz usługi lokalnych przewodników.
– Kosztu wycieczek fakultatywnych i atrakcji pozaprogramowych.
– Kosztu posiłków zamawianych indywidualnie.
– Kosztu napoi do obiadokolacji – płatne według indywidualnych zamówień.
– Kosztu usługi przewozu bagażu głównego (rejestrowego), którego waga uzależniona jest od linii lotniczej realizującej przelot (WIZZAIR – do 23kg; RYANAIR – do 15kg). Usługę tę można nabyć opcjonalnie dla wszystkich lub tylko wybranych podróżujących osób za dodatkową opłatą.
– Dopłaty do pokoju jednoosobowego (400 PLN/os.)

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

1. 21.05.2017 – 24.05.2017 1650 PLN
2. 11.06.2017 – 14.06.2017 1650 PLN
3. 25.06.2017 – 28.06.2017 1850 PLN
4. 09.07.2017 – 12.07.2017 2250 PLN
5. 23.07.2017 – 26.07.2017 1890 PLN
6. 13.08.2017 – 16.08.2017 1990 PLN
7. 27.08.2017 – 30.08.2017 2090 PLN
8. 10.09.2017 – 13.09.2017 1650 PLN
9. 24.09.2017 – 27.09.2017 2090 PLN
10. 08.10.2017 – 11.10.2017 1850 PLN