Na szlaku pielgrzymkowym do Medjugorie zwiedzamy urokliwą Chorwację, z jej skarbami kultury Splitem i Dubrownikiem, wspaniałymi pomnikami natury jak Jeziora Plitwickie z najważniejszymi sanktuariami w Vepric oraz Marija Bistrica a na koniec „słoweńska Częstochowa” Brezje.

 

Marija Bistrica – Plitwickie Jeziora – Medjugorie – Split – Trogir – Szibenik – Park Narodowy Krka – Zadar – Brezje

 

Program ramowy

DZIEŃ 1: Po przekroczeniu granicy przejazd do Czech. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ 2: MARIJA BISTRICA Przejazd do Chorwacji. Nawiedzenie jednego z najważniejszych chorwackich Sanktuariów maryjnych – Matki Boskiej Śnieżnej. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ 3: PLITWICKIE JEZIORA Zwiedzanie wspaniałego parku narodowego Plitwickich Jezior z szesnastoma jeziorami i ponad dziewięćdziesięcioma wodospadami. Niezapomniane wrażenia!! Przejazd na 3 noclegi do Medjugorie. Obiadokolacja.

DZIEŃ 4: MEDJUGORIE Całodzienny pobyt w Medjugorie – znanego miejsca objawień Matki Boskiej Królowej Pokoju. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ 5: DUBROWNIK – VEPRIC Przejazd do Dubrownika – w programie zwiedzania miasta uznanego za zabytek światowego dziedzictwa kulturowego: Brama Pile, ulica Placa, wieża zegarowa oraz spacer wzdłuż murów miejskich. Nawiedzenie Sanktuarium Matki Bożej z Lourdes w Vepric. Powrót do Medjugorie na nocleg. Obiadokolacja.

DZIEŃ 6: SPLIT – TROGIR – SZIBENIK Zwiedzanie Pałacu Dioklecjana w Splicie, jedną z najwspanialej zachowanych budowli rzymskich. Zwiedzanie średniowiecznego Trogiru, spacer wąskimi uliczkami, rynek z ratuszem i katedra św. Wawrzyńca. Zwiedzanie Szibenika z piękną katedrą św. Jakuba. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ 7: PARK NARODOWY KRKA – ZADAR Przełomy rzeki Krka z licznymi kaskadami, wodospadami i jeziorkami szczególnie piękne w okolicach Skradina. Zwiedzanie starego Zadaru z kościołem św. Donata. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ 8: BREZJE – BLED Przejazd do Brezje – największego słoweńskiego Sanktuarium maryjnego. Nocny przejazd do Polski.

DZIEŃ 9: Powrót do Polski. Zakończenie pielgrzymki.

UWAGA – KOLEJNOŚĆ ZWIEDZANIA MOŻE ULEC ZMIANIE

W cenie podstawowej
• 7 noclegów w hotelach klasy turystycznej (Czechy x 1, Marija Bistrica x 1, Medjugorie x 3, ok. Szybenika x 1, ok. Zagrzebia ). Pokoje 2 i 3 os. z łazienkami. Gwarantowane miejsce w pokoju 1 osobowym dodatkowo płatne.
• Śniadania (7) i obiadokolacje (7). Napoje do obiadokolacji nie są wliczone w cenę.
• Przejazd komfortowym autokarem. W autokarze kawa, herbata za złotówki.
• Ubezpieczenie KL do 15 000 EUR, NNW, CHP i bagaż do 1000 zł.
• Opieka pilota.
• Opieka duchowa.
Wydatki programowe
• Wstępy + miejscowi przewodnicy + taksy klimatyczne około 90 euro
UWAGA
• Wydatki programowe i propozycje fakultatywne są opłacane indywidualnie przez uczestników pielgrzymki.
Dopłaty (zniżki)

• Gwarantowane miejsce w pokoju 1 osobowym 630.00 PLN/os.
• Każdy z uczestników zobowiązany jest do uiszczenia opłaty w wysokości 10 zł/os. tytułem składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny. 10.00 PLN/os.

1. 2017-09-02 2017-09-10 1770.00