Bukmacher Mostbet stworzył wszelkie warunki do dużych wygranych w zakładach sportowych i kasynach online dla graczy z Polski. Zasób ten wyróżnia się korzystnymi kursami, szeroką gamą wydarzeń, różnymi bonusami i ofertami specjalnymi, darmowymi zakładami, darmowymi spinami i kodami promocyjnymi Mostbet. A dla komfortu naszych graczy stworzyliśmy wygodną aplikację mobilną.

Co mają wspólnego Mazury z Żuławami?

Wycieczki, które pilotuję na Mazury zaczynają się najczęściej w Gdańsku a pierwszym regionem przez który przejeżdżam są Żuławy Wiślane.

Ważna jest początkowa atmosfera, jaką wytwarza pilot w grupie turystów. W pierwszych chwilach staram się ograniczać tematy lekkie, nie mówiąc o opowiadaniu dowcipów. Od samego początku skupiam się na przekazywaniu konkretnych informacji dotyczących terenów przez które przejeżdżamy. W sytuacji, gdy impreza rozpoczyna się w Gdańsku, przejazd na Mazury przebiega początkowo przez Żuławy Wiślane. Dlatego przekazywane przeze mnie skupiają się na tym regionie. Robię to w sposób bardzo rzetelny i profesjonalny. Turyści zauważają, że nie jestem nieistotnym „dodatkiem” do imprezy; przysłowiowym „kwiatkiem do kożucha”. Gdy osiągnę zamierzony efekt, mam uczestników wycieczki „po mojej stronie”. Turyści natomiast wiedzą, że przez cały okres trwania wycieczki będę otrzymywać ode mnie jako pilota rzetelne i dogłębne informacje.

Mój cel  - dobry kontakt z grupą. Osiągam go już po przejechaniu pierwszych pięćdziesięciu kilometrów.

Marian

ps. Swoją drogą, Żuławy same w sobie warte są poznania :)

Żuławy2

Zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pośrednictwem formularza kontaktowego w razie jakichkolwiek pytań lub potrzeby uzyskania dodatkowych informacji.

+48 607 202 052
+48 603 599 714
biuro@fifitravel.pl