Bukmacher Mostbet stworzył wszelkie warunki do dużych wygranych w zakładach sportowych i kasynach online dla graczy z Polski. Zasób ten wyróżnia się korzystnymi kursami, szeroką gamą wydarzeń, różnymi bonusami i ofertami specjalnymi, darmowymi zakładami, darmowymi spinami i kodami promocyjnymi Mostbet. A dla komfortu naszych graczy stworzyliśmy wygodną aplikację mobilną.

Goście indywidualni

Goście indywidualni to dla nas wyjątkowy klient dlatego przgotowaliśmy sprawdzone propozycje zwiedzania Trójmiasta i okolic. Mamy zaszczyt gościć turystów w naszym rodzinnym mieście, Gdańsku, od wielu lat dzięki czemu wiemy jak najciekawiej spędzić czas w naszym regionie.

KIM JESTEŚMY

Jesteśmy biurem turystycznym z Gdańska. Specjalizujemy się w turystyce krajowej i wschodnioeuropejskiej. Organizujemy wyjazdy grupowe oraz indywidualne przez ponad 20 lat. Zapraszamy do kontaktu w sprawie małych oraz dużych wyjazdów.

DLACZEGO FIFI TRAVEL?

Na potrzeby naszych klientów organizujemy wycieczki ‚szyte na miarę’. Dzięki temu zorganizujemy niemal każdą wymarzoną wycieczkę. Jesteśmy otwarci na pomysły i życzenia naszych gości, nawet tych najbardziej wymagających.

KORZYŚCI DLA KLIENTA

Łączymy wysoką jakość usług z atrakcyjnymi cenami, ponieważ do każdej oferty podchodzimy indywidualnie. Możemy zorganizować wszystko: przewodnika, transport, zakwaterowanie, lokalne atrakcje i wiele innych.

BEZPIECZEŃSTWO

Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej organizatora i biura podróży. Można nas sprawdzić w Centralnym Rejestrze Organizatorów i Pośredników Turystycznych. Spełniamy wszystkie wymagania niezbędne do tego, aby być zaufanym i bezpiecznym partnerem.

NAJWAŻNIEJSZE MIEJSCA

Gdańsk i okoliczne miasta to idealne miejsce na wakacje. Tętniący życiem region ma do zaoferowania historyczne ulice w ponad tysiącletnim mieście, Gdańską Zatokę, zwiedzanie z pokładu statku, lokalne restauracje i życzliwych ludzi.

ATRAKCJE

Jest tu mnóstwo atrakcji. Pięknie odrestaurowane zabytki opowiadają o historii Polski w niemal każdej części miasta. My osobiście uwielbiamy ruchome wydmy w Łebie i koniec Polski na Helu.

ZADZWOŃ&NAPISZ

Prosimy o kontakt z nami w przypadku każdego pytania dotyczącego turystyki w Polski. Odpowiemy na nie tak szybko, jak będzie to możliwe i doradzimy najlepszą ofertę.

Zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pośrednictwem formularza kontaktowego w razie jakichkolwiek pytań lub potrzeby uzyskania dodatkowych informacji.

+48 607 202 052
+48 603 599 714
biuro@fifitravel.pl