Bukmacher Mostbet stworzył wszelkie warunki do dużych wygranych w zakładach sportowych i kasynach online dla graczy z Polski. Zasób ten wyróżnia się korzystnymi kursami, szeroką gamą wydarzeń, różnymi bonusami i ofertami specjalnymi, darmowymi zakładami, darmowymi spinami i kodami promocyjnymi Mostbet. A dla komfortu naszych graczy stworzyliśmy wygodną aplikację mobilną.

Jak dotrzeć do grupy, gdy zawiedzie transport publiczny?

Jakiś czas temu, przede mną była łatwa i przyjemna impreza: transfer grupy z Kołobrzegu do Gdańska; obiadokolacja, nocleg. W następnym dniu po śniadaniu zwiedzanie mojego rodzinnego miasta i pożegnanie grupy. Wczesnym rankiem udałem się na dworzec PKP, aby rannym pociągiem dostać się do Kołobrzegu. Według rozkładu jazdy miałem  idealne połączenie: o 04.10 wyjazd z Gdańska – przybycie do Kołobrzegu o 09.12,  a o 10.00 spotkanie z grupą. Na dworzec przybyłem na pół godziny przed odjazdem pociągu (bilet zakupiłam dzień wcześniej). Na pięć minut przed planowanym przybyciem pociągu na gdański dworzec słyszę w głośnikach informację, że pociąg do Kołobrzegu ma 55 minut opóźnienia i że opóźnienie może się jeszcze zwiększyć. Nogi się pode mną ugięły. W jednym momencie zdałem sobie sprawę, że tym pociągiem nie przybędę na czas do grupy. Co zrobiłem? Zadzwoniłem do osoby, która nie raz, nie dwa, mi pomogła – do żony.  Wziąłem taxi i w ciągu dziesięciu minut byłem już w domu. Żona w międzyczasie przygotowała się do wyjazdu i z kluczykami do samochodu w ręce czekała na mnie przy drzwiach. Natychmiast ruszyliśmy w kierunku Kołobrzegu. Na szczęście ani radar ani kontrola policyjna nie przerwała naszej dość szybkiej jazdy. Do hotelu w Kołobrzegu dotarliśmy o godzinie 09.20. Pożegnałem się z żoną, wypiłem szybką kawę i o.... 09.50 jak gdyby nic powitałem z uśmiechem gości w autokarze. Przejazd do Gdańska odbył się już bez niespodzianek. Życząc mniej stresujących przygód żegnam się turystycznym pozdrowieniem. Marian gdy pociągu brak dworzec gdański

Zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pośrednictwem formularza kontaktowego w razie jakichkolwiek pytań lub potrzeby uzyskania dodatkowych informacji.

+48 607 202 052
+48 603 599 714
biuro@fifitravel.pl