Wyjazdy dla grup po Polsce to propozycje różnorodnych wycieczek. Jesteśmy także otwarci na propozycje z Waszej strony więc każdy program wycieczki możemy dowolnie zmienić. Niezależnie od tego czy jesteście zgraną paczką znajomych, członkami klubu seniora bądź pracownikami firmy – do każdej grupy podchodzimy indywidualnie.

Wyjazdy dla dorosłych to również doskonała okazja do integracji i bliższego poznania. Wspólne podróże pozytywnie wpływają na każdy zespół. Jest to wyjątkowa możliwość do udoskonalenia umiejętności komunikacyjnych, pracy w grupie oraz otwartości na opinię innych. Oczywiście dla nas kluczowym jest pokazanie naszym gościom piękna różnych miast i zadbanie o świetną organizację. Bardzo ważne jest również dla nas, aby każda z wycieczek poszerzała horyzonty naszych gości.

W naszej ofercie znajdziecie wycieczki jedno- i kilkudniowe. Zapraszamy do odwiedzenia miejsc bardzo znanych takich jak Gdańsk, Warszawa, Kraków, ale również ukrytych perełek jak na przykład Żuławy Gdańskie, Chełmno czy Kazimierz Dolny.

Wyjazdy dla grup po Polsce to programy stworzone do różnych zakątków naszego kraju. Wycieczka, która sprzyja integracji to Weekend na Kaszubach – 3 DNI. Ta propozycja to idealne połączenie zwiedzania serca Kaszub i odpoczynku na łonie natury. Pierwszy dzień to przyjazd do Szymbarku. Najbardziej znaną atrakcją to dom postawiony „do góry nogami”. Wejście do środka to dla niektórych wyzwanie, co wywołuje zawsze wiele śmiechu. Kolejny dzień to przejazd Drogą Kaszubską i zwiedzanie obiektów związanych z kulturą kaszubską. Wieczorem zapraszamy na obiadokolację w formie biesiady przy ognisku lub grillu. Szczegóły oferty są dostępne poniżej.

Zadzwoń na: +48 58 301 48 18 aby uzyskać dopasowaną pod Twoje potrzeby ofertę. Służymy doradztwem.

Wyświetlanie 1–12 z 33 wyników