Wycieczki szkolne jednodniowe to opcja najczęściej wybierana przez nauczycieli i rodziców młodszych uczniów (klasa 1-6 szkoły podstawowej) i przedszkolaków. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, żeby na jednodniowe wycieczki szkolne udali się również licealiści.

Lata doświadczenia w organizacji wycieczek szkolnych pokazują, jak bardzo podróże wpływają na edukację dzieci i młodzieży. Podróże kształcą – dzięki czemu młodzi ludzie stają się mądrzejsi i dojrzalsi. Jako biuro turystyczne, cieszymy się, że możemy zaoferować młodym osobom  jednodniowe wycieczki szkolne do Gdańska oraz do innych miejscowości w Polsce i Europie.

Wycieczki szkolne po Trójmieście to oferta, którą polecamy szczególnie ze względu na nasze doświadczenie. Jesteśmy ekspertami w organizacji wycieczek po Trójmieście i okolicach. Godnym polecenia jest program wycieczki szkolnej: GDAŃSK – lekcja o bursztynie. Bursztyn swym pięknem zachwyca młodych gości i jest wizytówką naszego miasta GDAŃSKA. Nieco dalej, na Kaszubach, ogromną popularnością cieszy się SZYMBARK. Największą atrakcją jest tam dom do góry nogami oraz najdłuższa deska świata. Równie niepowtarzalnym miejscem jest HEL. Wycieczki szkolne nad morze to częsty wybór naszych klientów. Spotkanie z fokami oraz wejście na latarnię morską to atrakcje, które młodzi ludzie miło wspominają. Wszystkie nasze wycieczki mogą stanowić podstawę do lekcji w szkole. Nauczyciele mogą przygotować zajęcia w szkole oparte na programie naszych wyjazdów, co będzie dobrym utrwaleniem wiadomości po zwiedzaniu.

Mile widziane są duże jak i mniejsze grupy szkolne. Z tymi drugimi podróżujemy busami.

Zadzwoń na: +48 58 301 48 18 aby uzyskać dopasowaną pod Twoje potrzeby ofertę. Służymy doradztwem.

Wyświetlanie 1–12 z 24 wyników