Wycieczki szkolne jednodniowe to opcja najczęściej wybierana przez nauczycieli i rodziców młodszych uczniów (klasa 1-6 szkoły podstawowej) i przedszkolaków. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby na jednodniowe wycieczki szkolne udali się również licealiści.

Lata doświadczenia w organizacji wycieczek szkolnych pokazują, jak bardzo podróże wpływają na edukację dzieci i młodzieży. Podróże kształcą – dzięki czemu młodzi ludzie stają się mądrzejsi i dojrzalsi. Jako biuro turystyczne, cieszymy się, że możemy zaoferować młodym osobom  jednodniowe wycieczki szkolne do Gdańska oraz do innych miejscowości w Polsce i Europie.

Wycieczki szkolne po Trójmieście to oferta, którą polecamy szczególnie ze względu na nasze doświadczenie. Jesteśmy ekspertami w organizacji wycieczek po Trójmieście i okolicach. Godnym polecenia jest program wycieczki szkolnej: GDAŃSK – lekcja o bursztynie. Bursztyn swym pięknem zachwyca młodych gości i jest wizytówką naszego miasta GDAŃSKA.

Nieco dalej, na Kaszubach, ogromną popularnością cieszy się Centrum Edukacji Ekologicznej w SZYMBARKU. Największą atrakcją jest tam dom do góry nogami oraz najdłuższa deska świata. Równie niepowtarzalnym miejscem jest HEL. Wycieczki szkolne nad morze to częsty wybór naszych klientów. Spotkanie z fokami oraz wejście na latarnię morską to atrakcje, które młodzi ludzie miło wspominają. Wszystkie nasze wycieczki mogą stanowić podstawę do lekcji w szkole. Nauczyciele mogą przygotować zajęcia w szkole oparte na programie naszych wyjazdów, co będzie dobrym utrwaleniem wiadomości po zwiedzaniu.

Mile widziane są duże jak i mniejsze grupy szkolne. Z tymi drugimi podróżujemy busami.

Zadzwoń na: +48 58 301 48 18 aby uzyskać dopasowaną pod Twoje potrzeby ofertę. Służymy doradztwem.

Wyświetlanie 1–12 z 22 wyników