Szkolne wycieczki na parę dni od 2 do 5 pozwalają grupie na większą integrację. Od wielu lat współpracujemy z różnymi placówkami, które pomagają nam w organizacji kilkudniowych wycieczek szkolnych w Polsce. Z opinii nauczycieli wynika, że młodzież preferuje wycieczki szkolne wielodniowe. Z pewnością dłuższe wyjazdy sprzyjają budowaniu więzi i zażyłości między uczniami. Bez wątpienia dużą popularnością cieszą się wycieczki szkolne do WARSZAWY. Stolica to z pewnością miejsce, które każdy młody człowiek powinien zwiedzić. Zwiedzanie Sejmu i Senatu, Muzeum Powstania Warszawskiego i Pałacu Kultury i Nauki stanowią ważną część zwiedzania miasta. Poniżej prezentujemy oferty na kilkudniowe wycieczki szkolne w Polsce.

Oczywiście oprócz walorów edukacyjnych nasze kilkudniowe wycieczki szkolne w Polsce zapewniają młodym gościom dozę relaksu i zabawy. Aby spędzić miło czas na świeżym powietrzu polecamy ofertę 5 DNI-CZĘSTOCHOWA-ZAKOPANE-KRAKÓW. To idealne połączenie zwiedzania z pieszą wycieczką Doliną Kościeliską do Morskiego Oka. W planie jest również zwiedzanie Częstochowy i Krakowa.

Naszą specjalnością jest także kilkudniowa wycieczka szkolna pod tytułem 3 DNI- WARMIA I MAZURY. Program zaczyna się od przejazdu do Grunwaldu, a następnie do Olsztynka i Olsztyna gdzie zobaczmy seans w Planetarium. Ostatniego dnia będziemy mogli odpocząć na rejsie po mazurskich jeziorach i w aquaparku. Młodzież oraz nauczyciele bardzo chwalą sobie taką formę wypoczynku. Z jednej strony walory edukacyjne, a z drugiej wodny wypoczynek. W sam raz, aby odetchnąć od obowiązków szkolnych.

Zadzwoń na: +48 58 301 48 18 aby uzyskać dopasowaną pod Twoje potrzeby ofertę. Służymy doradztwem.

Wyświetlanie 1–12 z 18 wyników