Bukmacher Mostbet stworzył wszelkie warunki do dużych wygranych w zakładach sportowych i kasynach online dla graczy z Polski. Zasób ten wyróżnia się korzystnymi kursami, szeroką gamą wydarzeń, różnymi bonusami i ofertami specjalnymi, darmowymi zakładami, darmowymi spinami i kodami promocyjnymi Mostbet. A dla komfortu naszych graczy stworzyliśmy wygodną aplikację mobilną.

Zwiedzanie Gdańska z przewodnikiem

Gdańsk to piękne miasto, które niegdyś było jednym z głównych ośrodków hanzeatyckich. Gdańsk leży nad Zatoką Gdańską w południowej części Morza BałtyckiegoZwiedzanie Gdańska z przewodnikiem to idealna oferta żeby bliżej poznać historię Gdańska. Miasto może pochwalić się tysiącletnią historią i wieloma pięknymi uliczkami co czyni go tak wyjątkowym. Liczy sobie prawie pół miliona mieszkańców i tworzy wraz z Sopotem i Gdynią aglomerację trójmiejską – Trójmiasto. W Gdańsku można podziwiać różne style architektoniczne, które przyciągają wzrok turystów. Gdańsk to miasto z wieloma zabytkami, które są atrakcją dla turystów z całego świata. Jeżeli nie wiesz co warto zwiedzić w Gdańsku, naszym zadaniem jest Tobie pomóc. Zapewniamy zwiedzanie Gdańska z przewodnikiem w różnych językach.

Najbardziej reprezentacyjna ulica to ulica Długa, na którą warto wejść przez Złotą Bramę. Przy ul. Długiej 12 zobaczymy Dom Uphagena. Był to dom jednej z najbogatszych rodzin XVIII wiecznego Gdańska. Następnie dojdziemy do Ratusza Głównego Miasta Gdańska. Ratusz zwiedza się od środka i można również wejść na wieżę i zobaczyć panoramę Gdańska z góry. Kolejnym punktem charakterystycznym jest Fontanna Neptuna. Król morza jest skierowany przodem w stronę kamieniczek i ma pochyloną głowę przed królami polskimi, którzy zamieszkiwali te kamienice. Zwiedzanie Gdańska z przewodnikiem to spacer, który może trwać tak długo jak życzy sobie tego grupa.

Miasto oferuje również wygodne hotele, eleganckie restauracje i przytulne kawiarnie. W centrum znajduje się wiele sklepów, w których można kupić pamiątki. Najbardziej popularne pamiątki z Gdańska to wyroby z bursztynu. Podczas zwiedzania Gdańska z przewodnikiem odwiedzimy również najpiękniejszą w Gdańsku uliczkę Mariacką. To miejsce gdzie można kupić unikatowe wyroby z bursztynu oraz napić się kawy w romantycznej kawiarni. Ponadto, jest wiele możliwości wypoczynku nad wodą. Można wyruszyć w rejs na Westerplatte, do Sopotu lub na Hel. Oczywiście zwiedzanie Gdańska musi też się odbyć na plaży.  Zachęcamy do poddania się kąpielom słonecznym oraz wodnym. Morska bryza wspaniale wpływa na dobre samopoczucie i zdrowie.

Zadzwoń na: +48 58 301 48 18 aby uzyskać dopasowaną pod Twoje potrzeby ofertę. Służymy doradztwem.

Zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pośrednictwem formularza kontaktowego w razie jakichkolwiek pytań lub potrzeby uzyskania dodatkowych informacji.

+48 607 202 052
+48 603 599 714
biuro@fifitravel.pl