Bukmacher Mostbet stworzył wszelkie warunki do dużych wygranych w zakładach sportowych i kasynach online dla graczy z Polski. Zasób ten wyróżnia się korzystnymi kursami, szeroką gamą wydarzeń, różnymi bonusami i ofertami specjalnymi, darmowymi zakładami, darmowymi spinami i kodami promocyjnymi Mostbet. A dla komfortu naszych graczy stworzyliśmy wygodną aplikację mobilną.

Zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem

Kraków to dla wielu turystów miasto numer jeden w Polsce. Cieszy się popularnością wśród turystów polskich jak i zagranicznych. Sezon trwa tu niemal cały rok, a restauracje na Rynku Starego Miasta niemal nigdy się nie zamykają. Nazwa miasta najprawdopodobniej pochodzi od księcia Kraka, legendarnego władcy, który rządził obszarami dawnej Polski. To właśnie kiedy on panował zabito potwora znanego jako „całożerca” (smok).

Centrum miasta stanowi Główny Rynek wokół którego skupiają się grupy turystów. To z tego miejsca warto zacząć zwiedzanie Krakowa. Zobaczycie tam znany krakowski Kościół Mariacki, a wewnątrz ołtarz Wita Stwosza. Sukiennice to kolejne charakterystyczne miejsce Krakowa. Znajdują się tu stoiska z pamiątkami, a w podziemiach można wejść do muzeum Podziemia Rynku. Wycieczka do Krakowa nie może się oczywiście obejść bez zobaczenia Królewskiego Zamku na Wawelu. Polecamy zwiedzić wnętrze Katedry oraz wejść na wieżę z Dzwonem Zygmuntem.

Nasi goście często wybierają ofertę KRAKÓW – Droga Królewska + WIELICZKA – Kopalnia soli (do 8h). Zwiedzanie trwa do 8 godzin. Program jest dopasowany dla tych, którzy pragną w krótkim czasie poznać esencję Krakowa oraz odwiedzić kopalnię soli kamiennej „Wieliczkę”. Po zwiedzaniu Krakowa zaplanowany jest spacer z przewodnikiem po zakamarkach kopalni. Znajdują się tam solne komnaty i kręte korytarze, maszyny i narzędzia górnicze, setki schodów, Kaplica Św. Kingi oraz solankowe jeziora. Na samym końcu, 100 metrów pod ziemią, dla zaspokojenia głodu czeka posiłek w restauracji.

Jeżeli potrzebujecie przewodnika po Krakowie lub okolicach w języku obcym, dostosujemy się do Waszej prośby (j. niemiecki, angielski, francuski, rosyjski itd.).

Zadzwoń na: +48 58 301 48 18 aby uzyskać dopasowaną pod Twoje potrzeby ofertę. Służymy doradztwem.

Zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pośrednictwem formularza kontaktowego w razie jakichkolwiek pytań lub potrzeby uzyskania dodatkowych informacji.

+48 607 202 052
+48 603 599 714
biuro@fifitravel.pl