Bukmacher Mostbet stworzył wszelkie warunki do dużych wygranych w zakładach sportowych i kasynach online dla graczy z Polski. Zasób ten wyróżnia się korzystnymi kursami, szeroką gamą wydarzeń, różnymi bonusami i ofertami specjalnymi, darmowymi zakładami, darmowymi spinami i kodami promocyjnymi Mostbet. A dla komfortu naszych graczy stworzyliśmy wygodną aplikację mobilną.

Zwiedzanie Warszawy z przewodnikiem

Warszawa to największe miasto w Polsce położone w środkowo-wschodniej części kraju nad Wisłą. Pod względem ludności plasuje się na 9 miejscu wśród miast Unii Europejskiej z liczbą 1,765 mln mieszkańców. Po odzyskaniu niepodległości Warszawa po raz kolejny stała się stolicą Polski i ośrodkiem naczelnych organów państwowych. Miasto bardzo prężnie się rozbudowywało. Szybko powstawały nowe budynki oraz osiedla mieszkaniowe. W 1939 r. Warszawa liczyła niemal 1,300 mln mieszkańców, a dla porównania w 1918 r. liczyła niecałe 800 tys. Niegdyś Warszawa była bardziej liczna niż Madryt bądź Rzym. Perła Północy – tak nazywano Warszawę przed wojną urzekała swoim rozwojem, życiem kulturalnym i nowoczesnością.

Oczywiście warto tu wspomnieć o symbolu naszej stolicy. Niczym Burj Khalifa w Dubaju, tak Pałac Kultury i Nauki zdobi obraz Śródmieścia. Pałac został sprezentowany narodowi polskiemu przez naród radziecki. Jego budowa zakończyła się w 1955 r. według projektu Lwa Rudniewa. Pałac Kultury i Nauki ma 42 piętra, a na 30 piętrze znajduje się taras widokowy skąd można zobaczyć miasto z czterech kierunków. 12 kondygnacji wyżej znajduje się Zegar Milenijny. Jest jednym z najwyżej umieszczonych zegarów na świecie.

W naszej ofercie proponujemy zwiedzanie stolicy z przewodnikiem pod tytułem Warszawa w pigułce. Zapraszamy na jednodniowe wycieczki po Warszawie. Jeżeli możecie przeznaczyć na zwiedzanie do 3 godzin to propozycja WARSZAWA -Stare Miasto (do 3h) jest dla Was idealna. Zwiedzanie rozpoczyna się od Nowego Miasta poprzez Stare Miasto. Grupa przejdzie się ulicą, którą dawniej kroczyli królowie, spojrzy na jedną z warszawskich syrenek i pozna losy związane z II Wojną Światową. Wycieczka kończy się spacerem po ogrodach biblioteki UW, a następnie na Bulwarach Wiślanych. Jeżeli jesteście osobami z zagranicy mamy do dyspozycji przewodników w kilku językach (niemiecki, angielski, francuski, rosyjski itd.).

Zadzwoń na: +48 58 301 48 18 aby uzyskać dopasowaną pod Twoje potrzeby ofertę. Służymy doradztwem.

Zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pośrednictwem formularza kontaktowego w razie jakichkolwiek pytań lub potrzeby uzyskania dodatkowych informacji.

+48 607 202 052
+48 603 599 714
biuro@fifitravel.pl