Bukmacher Mostbet stworzył wszelkie warunki do dużych wygranych w zakładach sportowych i kasynach online dla graczy z Polski. Zasób ten wyróżnia się korzystnymi kursami, szeroką gamą wydarzeń, różnymi bonusami i ofertami specjalnymi, darmowymi zakładami, darmowymi spinami i kodami promocyjnymi Mostbet. A dla komfortu naszych graczy stworzyliśmy wygodną aplikację mobilną.

Szlakiem gdańskich legend – zwiedzanie miasta dla najmłodszych

Mogłoby się wydawać, że wycieczki z dziećmi są najmniej wymagające, ponieważ nie trzeba wykazać się  tak specjalistyczną wiedzą jak podczas oprowadzania grupy dorosłych, którzy niejednokrotnie mogą mieć wykształcenie związane z naukami historycznymi czy np. architekturą.  Trudność jeżeli chodzi o grupy najmłodszych  - przedszkolaki i dzieci z klas wczesnoszkolnych  polega na czym innym. Dzieciom trzeba przekazać informacje na tyle prosto, aby mogły je zrozumieć i na tyle ciekawie, aby się nie nudziły. Jaka jest przyjemność z wycieczki kiedy po 30 minutach spędzonych z przewodnikiem widać że 3/4 dzieci najchętniej wróciłaby do autokaru? Zwykły spacer po starówce można urozmaicić na kilka sposobów np. opowiadając dzieciom gdańskie legendy. Jeżeli zrobimy to w energiczny i plastyczny sposób najmłodsi na pewno nie będą się nudzić. A trzeba pamiętać, że największą popularnością cieszą się legendy z nutką grozy. Takich opowieści o Gdańsku nie brakuje. Weźmy np. legendę o olbrzymie Stolemie i gdańskich kulach na przedprożach. stolem gdańskie kule przeproża Można przygotować quiz o Gdańsku na skojarzenia, grę miejską czy np. warsztaty z własnoręcznym wykonaniem pamiątki z Gdańska. gansk szlakiem legend Dzieci dużo więcej więcej wyniosą z kreatywnych lekcji, ponieważ będą słuchały z uwagą. Powodzenia i weny w tworzeniu programów dla młodych turystów!  :) Małgosia  

Zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pośrednictwem formularza kontaktowego w razie jakichkolwiek pytań lub potrzeby uzyskania dodatkowych informacji.

+48 607 202 052
+48 603 599 714
biuro@fifitravel.pl