Bukmacher Mostbet stworzył wszelkie warunki do dużych wygranych w zakładach sportowych i kasynach online dla graczy z Polski. Zasób ten wyróżnia się korzystnymi kursami, szeroką gamą wydarzeń, różnymi bonusami i ofertami specjalnymi, darmowymi zakładami, darmowymi spinami i kodami promocyjnymi Mostbet. A dla komfortu naszych graczy stworzyliśmy wygodną aplikację mobilną.

Transport Gdańsk

Jako biuro turystyczne często pomagamy naszym klientom w różnego rodzaju usługach związanych z turystyką. Czasami dostajemy prośby o zorganizowanie odpowiedniego transportu. Dla całej wycieczki są to autokary, vany lub minibusy dla mniejszej grupy, bądź taksówki dla gości indywidualnych. Niektórzy pragną być przewożeni w bardziej wyszukanych przestrzeniach. Dlatego możemy zorganizować transport w limuzynach. Jakikolwiek transport jest potrzebny, zawsze służymy pomocą. Współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi firmami transportowymi, dlatego wiemy, że każdy środek transportu zapewniany przez nas jest rzetelny i wysokiej jakości.

Zdajemy sobie sprawę jak ważny dla gości jest każdy detal świadczonych przez nas usług. Począwszy od transportu, programu wycieczki po noclegi. Nasi partnerzy posiadają niezbędne certyfikaty i gwarantują 100% bezpieczeństwa podczas wynajmu swoich pojazdów. Lata doświadczenia w usługach transportowych pozwalają sprostać każdemu zadaniu jakiego zażyczy sobie klient. Staramy się również aby kierowcy byli dobierani do grupy pod względem językowym ponieważ znacznie to poprawia komfort podróży. Goście z poza Polski mogą liczyć na kierowcę ze znajomością języka angielskiego, niemieckiego bądź rosyjskiego.

Wszystkie pojazdy, które zapewniamy naszym gościom mogą pochwalić się pozytywnymi opiniami klientów, a to dla nas największy komplement. Do dyspozycji mamy autokary marki Mercedes-Benz z pełnym wyposażeniem turystycznym. Pojazd oferuje 60 miejsc i jest zaopatrzony w DVD, gniazdka pod siedzeniami, klimatyzację, regulowane siedzenia i pasy bezpieczeństwa. Dla grup liczących do 20 osób, oferujemy mikrobusy. Pojazdy te są przeznaczone dla bardziej kameralnej liczby gości, ale komfortem nie odstają od dużych autokarów. Staramy się selekcjonować pojazdy, aby miały sporo miejsca pomiędzy rzędami foteli, sterowane nawiewy i oświetlenie, a także gniazda USB do ładowania telefonów. Robimy wszystko, aby umilić transport naszym klientom o każdej porze roku, w każdą pogodę.

Zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pośrednictwem formularza kontaktowego w razie jakichkolwiek pytań lub potrzeby uzyskania dodatkowych informacji.

+48 607 202 052
+48 603 599 714
biuro@fifitravel.pl