Bukmacher Mostbet stworzył wszelkie warunki do dużych wygranych w zakładach sportowych i kasynach online dla graczy z Polski. Zasób ten wyróżnia się korzystnymi kursami, szeroką gamą wydarzeń, różnymi bonusami i ofertami specjalnymi, darmowymi zakładami, darmowymi spinami i kodami promocyjnymi Mostbet. A dla komfortu naszych graczy stworzyliśmy wygodną aplikację mobilną.

1 DZIEŃ – KANAŁ ELBLĄSKI – ELBLĄG

Opis

Rejs statkiem po wodzie i po lądzie

Grupa wyrusza do Buczyńca czyli wsi w województwie warmińsko – mazurskim. Największą atrakcją tego miejsca jest pochylnia znajdująca się na Kanale Elbląskim. Jest to kanał żeglowny, którego początek znajduje się w Elblągu, a koniec w Ostródzie. Mierzy ok. 84 km długości. Jest to zabytek techniki oraz pomnik historii. W 2007 roku „Rzeczpospolita” ogłosiła go mianem jednego z siedmiu cudów w Polsce. Rejs odbywa się nie tylko po wodzie, ale dzięki suchym pochylniom – również po terenie zielonym. W Buczyńcu, przy Pochylni znajduje się małe muzeum poświęcone historii Kanału Elbląskiego gdzie opisane są szczegóły techniczne kanału oraz historia powstania tego projektu.

Zapraszamy na rejs z Buczyńca do Elbląga, który trwa ok. 5 h. Po drodze gwarantujemy piękne widoki z dużą ilością świeżego powietrza, przy niesamowitych wrażeniach zawiązanych z przejazdem statku po zielonych wzgórzach. Na trasie w sumie do pokonania będzie 5 pochylni. Po przycumowaniu w Elblągu, zapraszamy na lunch i zwiedzanie miasta w tym Starego Miasta i kościoła Św. Mikołaja.

Rok 1237 to początek historii Elbląga. Powstał wówczas zamek obronny wybudowany przez Zakon Krzyżacki, a dookoła zamku utworzona została osada. W kolejnych latach osada otrzymała prawa miejskie. W XIV wieku, miasto stało się istotnym ośrodkiem portowym. Elbląg był także członkiem miast hanzeatyckich, a wykopaliska archeologiczne świadczą o zamożności miasta. Obecnie Elbląg może się pochwalić nagrodami za wkład w dobro środowiska. Jest pierwszym miastem w Polsce, które otrzymało nagrodę Unii Europejskiej w kategorii ekologia.

Powrót w godzinach popołudniowych.

W cenie

Cena: 215 zł/os. (cena zależy od ilości osób oraz od terminu wycieczki)

Cena zawiera: przejazd autokarem, bilety na rejs na trasie Buczyniec-Elbląg, lunch, usługa przewodnika, ubezpieczenie NNW, Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Pomocniczy

Zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pośrednictwem formularza kontaktowego w razie jakichkolwiek pytań lub potrzeby uzyskania dodatkowych informacji.

+48 607 202 052
+48 603 599 714
biuro@fifitravel.pl