Bukmacher Mostbet stworzył wszelkie warunki do dużych wygranych w zakładach sportowych i kasynach online dla graczy z Polski. Zasób ten wyróżnia się korzystnymi kursami, szeroką gamą wydarzeń, różnymi bonusami i ofertami specjalnymi, darmowymi zakładami, darmowymi spinami i kodami promocyjnymi Mostbet. A dla komfortu naszych graczy stworzyliśmy wygodną aplikację mobilną.
2 DNI – WARSZAWA

2 DNI – WARSZAWA

Opis

PROGRAM

Dzień 1

Warszawa w sposób formalny stała się stolicą Polski w roku 1952 kiedy pojawiła się ta informacja w Konstytucji Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej. Warszawa to największe miasto w naszym państwie położone w jej środkowo-wschodniej części na nizinie nad rzeką Wisłą. Na początku zapraszamy grupę do odwiedzenia gmachu Sejmu i Senatu. Młodzież zobaczy budynki sejmowe i pozna historię polskiego parlamentaryzmu.

Następnym punktem zwiedzania jest Muzeum Powstania Warszawskiego. Jest to miejsce poświęcone historii powstania warszawskiego oraz placówka naukowo-badawcza. Stanowi źródło wiedzy także na temat Polskiego Państwa Podziemnego i pozwala pamiętać poległych, walczących za Polskę.

Po zwiedzaniu proponujemy spacer po Łazienkach Królewskich. Piękny park z pomnikami, rzeźbami, ogrodami oraz budynkami, które stanowią muzea i galerie to niegdysiejsza rezydencja króla Stanisława Augusta. Jest to idealne miejsce, aby odpocząć po zwiedzaniu.

Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 2

Po śniadaniu zapraszamy na kolejną część zwiedzania Warszawy. Dzień zacznie się od poznania Starego Miasta. Centralnym miejscem Starego Miasta jest Plac Zamkowy. Niedaleko od placu znajduje się jedna z najstarszych świątyń w Warszawie czyli bazylika św. Jana. Mijając piękne kamieniczki i klimatyczne kawiarnie ukazuje się Rynek Starego Miasta. W czasie powstania warszawskiego kamienice w tym miejscu zostały niemal w całości zniszczone. Po wojnie znaczną część udało się odbudować, a część z nich posłużyła  za miejsca kultury, sztuki, historii oraz lokale restauracyjne.

Następną częścią Warszawy, którą przedstawimy jest Nowe Miasto, założone w XV wieku. Przy ulicy Freta znajduje się kościół św. Jacka, a dalej Rynek Nowego Miasta. Następnie grupa zapozna się z historią getta warszawskiego i zobaczy pozostałości po getcie. Ostatnim punktem zwiedzania jest Pałac Kultury i Nauki. Znajduje się na placu Defilad i robi wrażenie swoją wielkością oraz architekturą.

Czas wolny. Wyjazd w drogę powrotną.

W cenie

Cena: od  370zł/os. (cena zależy od ilości osób i standardu noclegu)

W cenie: nocleg, śniadanie i obiadokolacja, usługa pilota – 2 dni, przewodnika po Warszawie i w Muzeum Powstania Warszawskiego, ubezpieczenie NNW, bilety wstępu: wjazd na taras widokowy w PKIN, Muzeum Powstania Warszawskiego, Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Pomocniczy.

Cena nie zawiera: transportu*, ewentualnie biletów wstępu:  Zamek Królewski z przewodnikiem – 10zł,  Pałac w Łazienkach – 6zł

*możliwość  zamówienia transportu w atrakcyjnej cenie (dla mniejszych grup wynajmujemy sprawdzone busy)

Zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pośrednictwem formularza kontaktowego w razie jakichkolwiek pytań lub potrzeby uzyskania dodatkowych informacji.

+48 607 202 052
+48 603 599 714
biuro@fifitravel.pl