3 DNI – BIAŁOWIEŻA – HAJNÓWKA

3 DNI – BIAŁOWIEŻA – HAJNÓWKA

Opis

Białowieski Park Narodowy.

Dzień 1

Pierwszy dzień zarezerwowany jest na przejazd do Białowieży w województwie podlaskim i zakwaterowanie. W godzinach popołudniowych zapraszamy na spacer po okolicy.

Następnie proponujemy  czas wolny, obiadokolację i nocleg.

Dzień 2

Po śniadaniu grupa wyruszy do Białowieskiego Parku Narodowego, który widnieje na liście Światowego Dziedzictwa UNESCO, a jednocześnie jest jednym z pierwszych parków narodowych w Europie. Słynie z populacji żubra, która liczy kilkaset sztuk. Jest to niezwykle ciekawe miejsce i idealna lekcja przyrody.

Grupa wraz z przewodnikiem uda się na pieszą wycieczkę do ścisłego rezerwatu gdzie młodzież będzie brnąć przez gęstą roślinność Puszczy Białowieskiej. Podczas wędrówki uczestnicy poznają bogaty świat roślin i zwierząt. Spacer trwa ok. 4 h, a do przejścia jest ok. 8 km.

Przerwa na ognisko z kiełbaskami w puszczy.

Przejazd do Pokazowego Rezerwatu Żubrów, gdzie można podziwiać króla puszczy – żubra, a także żubronie, jelenie, sarny i wilki.

Czas wolny i powrót do miejsca zakwaterowania, obiadokolacja oraz nocleg.

Dzień 3

W tym dniu zaplanowana jest wizyta w Muzeum Przyrodniczo-Leśnym, które może pochwalić się mianem najstarszego muzeum wśród parków narodowych Polski. Jest to nowoczesny budynego z dużą kolekcją dotyczącą zoologii, botaniki oraz historii Puszczy. Muzuem dostarcza także wiedzy bardziej szczegółowej takiej jak procesy ekologiczne bądź zjawiska przyrodnicze.

Powrót do domu przez miejscowość Hajnówka (dodatkowo, po wcześniejszym uzgodnieniu jest możliwość odwiedzenia cerkwi Sobór Św. Trójcy).

Wyjazd w drogę powrotną, przyjazd na miejsce zbiórki w godzinach wieczornych.

W cenie

Cena: od   550zł/os. (cena zależy od ilości osób i standardu noclegu)

W cenie: 2 noclegi, 2 śniadania, 2 obiadokolacje, usługa pilota – 3 dni, przewodnika miejscowego – 2 dni, bilety wstępu: rezerwat żubrów, Muzeum Przyrody, sobór w Hajnówce, meczet w Bohonikach, Muzeum Ziemi Sokólskiej, ubezpieczenie NNW, Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Pomocniczy.

Cena nie zawiera: transportu*

*możliwość  zamówienia transportu w atrakcyjnej cenie (dla mniejszych grup wynajmujemy sprawdzone busy)

Zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pośrednictwem formularza kontaktowego w razie jakichkolwiek pytań lub potrzeby uzyskania dodatkowych informacji.

+48 607 202 052
+48 603 599 714
biuro@fifitravel.pl