Bukmacher Mostbet stworzył wszelkie warunki do dużych wygranych w zakładach sportowych i kasynach online dla graczy z Polski. Zasób ten wyróżnia się korzystnymi kursami, szeroką gamą wydarzeń, różnymi bonusami i ofertami specjalnymi, darmowymi zakładami, darmowymi spinami i kodami promocyjnymi Mostbet. A dla komfortu naszych graczy stworzyliśmy wygodną aplikację mobilną.
3 DNI – TRÓJMIASTO – MALBORK/HEL

3 DNI – TRÓJMIASTO – MALBORK/HEL

Opis

Wizyta u foczej rodzinki lub w siedzibie krzyżackich rycerzy

Dzień 1

W pierwszym dniu wycieczki grupa spotka się z przewodnikiem, który oprowadzi turystów po Gdańsku. Spacer rozpoczyna się od Drogi Królewskiej czyli najbardziej reprezentatywnej części miasta. Trasa rozpoczyna się od ul. Długiej. Po prawej stronie znajduje się pierwsza ciekawa kamienica czyli Dom Uphagena. Przewodnik opowie kim była rodzina Uphagenów i historię tego miejsca.

Następnie oczom zwiedzających ukaże się Ratusz Głównomiejski. Nosi on miano jednej z najwybitniejszych budowli północnej Europy. Dalej grupa znajdzie się  na Długim Targu. To w tym miejscu znajduje się Fontanna Neptuna czyli symbol Gdańska. Tutaj, każdy turysta chce zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Naprzeciwko znajduje się Dwór Artusa. Budynek z interesującą historią, obecnie znajduje się tam oddział Muzeum Historycznego Gdańska.

Stąd już tylko krok od Długiego Pobrzeża z Żurawiem. To piękny deptak wzdłuż rzeki Motławy oraz stary dźwig portowy. Kolejno grupa przejdzie na uliczkę Mariacką. Najbardziej urokliwe miejsce miasta! Można zakochać się w uroczych zdobieniach kamienic i wystawach bursztynowych oferujących oryginalną biżuterię. Na końcu tej uliczki stoi imponujących rozmiarów Bazylika Mariacka. Na koniec dnia zapraszamy na relaksujący rejs statkiem lub przejazd na Westerplatte, gdzie odbędzie się ostatni punkt zwiedzania.

Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg. (czas zwiedzania to 6 godzin )

Dzień 2

Po śniadaniu grupę powita przewodnik. W pierwszej kolejności zapraszamy do Oliwy. Tam grupa odwiedzi Katedrę i wysłucha koncertu organowego, który przyciąga turystów z całego świata. Następnie odbędzie się przejazd do Sopotu i spacer po molo. Widok na morze wraz z nowoczesną mariną robi ogromne wrażenie. Jest to z pewnością miejsce warte odwiedzenia ponieważ to jeden z najpiękniejszych kurortów w Polsce!

Przejazd do Gdyni. Tam grupa odwiedzi Akwarium Gdyńskie. Jest to niezwykła placówka, która działa na rzecz ochrony zwierząt oraz wpływa na edukację młodych ludzi. W środku można zdobyć wiedzę związaną ze światem morskim i zobaczyć wiele gatunków zwierząt. Pozostając w morskim klimacie grupa zwiedzi okręt – niszczyciel ORP Błyskawica oraz żaglowiec Dar Pomorza. (istnieje możliwość rejsu po porcie gdyńskim)

Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

(czas zwiedzania 7 godzin)

Dzień 3

Po śniadaniu przewodnik zaprasza grupę na Półwysep Helski. Tam głównym punktem zwiedzania jest z pewnością fokarium. Można zobaczyć tam objęte opieką naukowców foki i dowiedzieć się na przykład jak się zachować kiedy spotkamy te zwierzęta w naturalnym środowisku. Następnie zobaczymy latarnię oraz port. Później przewidziana jest przerwa na obiad oraz powrót w drogę powrotną lub przejazd do Malborka i zwiedzanie Zamku Krzyżackiego, a następnie obiad i powrót.

W cenie

Cena: od 399zł/os. (cena zależy od ilości osób oraz standardu noclegu)

Rejs statkiem na Westerplatte dla chętnych: ok. 45 zł

Rejs statkiem po porcie  gdyńskim dla chętnych: ok. 45 zł

Cena  zawiera: 2  noclegi z wyżywieniem (2xśniadanie, 2xobiadokolacja), usługę przewodnika – 3 dni, bilety wstępu: koncert organowy, molo w Sopocie, Dar Pomorza, Zamek w Malborku/atrakcje na Helu (fokarium i latarnia), ubezpieczenie NNW, Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Pomocniczy

Cena nie zawiera: transportu

*możliwość  zamówienia transportu w atrakcyjnej cenie (dla mniejszych grup wynajmujemy sprawdzone busy)

Zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pośrednictwem formularza kontaktowego w razie jakichkolwiek pytań lub potrzeby uzyskania dodatkowych informacji.

+48 607 202 052
+48 603 599 714
biuro@fifitravel.pl