Bukmacher Mostbet stworzył wszelkie warunki do dużych wygranych w zakładach sportowych i kasynach online dla graczy z Polski. Zasób ten wyróżnia się korzystnymi kursami, szeroką gamą wydarzeń, różnymi bonusami i ofertami specjalnymi, darmowymi zakładami, darmowymi spinami i kodami promocyjnymi Mostbet. A dla komfortu naszych graczy stworzyliśmy wygodną aplikację mobilną.

3 DNI – WARMIA I MAZURY

Opis

Dzień 1

Pierwszy dzień wycieczki rozpoczyna się od przejazdu do Grunwaldu i zwiedzania słynnego pola bitwy. Co roku 15 lipca jest tu organizowana inscenizacja bitwy grunwaldzkiej. Aktorami są osoby z bractw rycerskich z Polski oraz z zagranicy. Kolejnym miejscem zwiedzania jest Olsztynek, a dokładniej Muzeum Budownictwa Ludowego. Jego początki sięgają 1909 roku i jest to park etnograficzny gdzie oprócz eksponatów można podziwiać zwierzęta i ogrody.

Następnie grupa dotrze do Olsztyna na zwiedzanie Zamku Kapituły Warmińskiej lub seans w Planetarium. W zamku znajduje się muzeum z wystawą kopernikańską. Ciekawym eksponatem jest tablica astronomiczna, która prawdopodobnie została zrobiona przez samego Mikołaja Kopernika. Następnie zapraszamy na spacer po mieście.

Przejazd do miejsca zakwaterowania, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 2

Po śniadaniu przejazd do Lidzbarka Warmińskiego, miasta położonego w województwie warmińsko-mazurskim. Znaczącą wartość historyczną i artystyczną ma tutaj zamek biskupów warmińskich. Od roku 2018 stanowi pomnik historii i zalicza się do najznakomitszych pozostałości gotyckiej architektury.

Następnie przejazd do Św. Lipki i zwiedzanie Sanktuarium Maryjnego. Początki sanktuarium sięgają XIV wieku. Jest to sławne miejsce ze względu na pewną niezwykłą historię. Niegdyś rosło tam drzewo – lipa, przy którym dochodziło do cudów i uzdrowień.

Kolejnym punktem na planie wycieczki jest przejazd do Gierłoży. Tam znajduje się historycznie bardzo ciekawe miejsce czyli Wilczy Szaniec – dawna siedziba Hitlera. Teren, na którym umiejscowiona była kwatera, zajmuje obszar o powierzchni ok. 250 ha. Dookoła znajdowały się wieże obserwacyjne, pola minowe oraz stanowiska ckm. Stała załoga liczyła 2100 – 2200 osób plus sztab dodatkowy.

Wyjazd do miejsca zakwaterowania, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 3

Trzeci dzień przeznaczony jest na odpoczynek i odprężenie. Po dwóch dniach zwiedzania proponujemy rejs po jeziorach mazurskich oraz wizytę w parku wodnym w hotelu Gołębiewski. To miejsce pełne atrakcji. Znajdują się tam baseny: pływacki, rekreacyjny, z hydromasażem, a w czasie sezonu letniego także zewnętrzny. Dodatkowo można zrelaksować się korzystając z całorocznego, zewnętrznego jacuzzi, a także z zespołu saun i zjeżdżalni.

Wyjazd w drogę powrotną, przyjazd na miejsce zbiórki w godzinach wieczornych.

W cenie

Cena: od 530zł/os. (cena zależy od ilości osób i standardu noclegu)

W cenie: 2 noclegi, 2 śniadania, 2 obiadokolacje, usługa pilota – 3 dni, przewodnicy w Gierłoży, Grunwaldzie, Muzeum w Olsztynku  i Lidzbarku Warmińskim, bilety wstępu:  Wilczy Szaniec, Muzeum w Olsztynku, Zamek lub seans w Olsztynie, zamek w Lidzbarku Warmińskim, Grunwald, ubezpieczenie NNW, Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Pomocniczy.

Cena nie zawiera: transportu*, rejsu – ok. 30-40 zł, 1,5 h zabawy w aquaparku,

*możliwość  zamówienia transportu w atrakcyjnej cenie (dla mniejszych grup wynajmujemy sprawdzone busy)

Zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pośrednictwem formularza kontaktowego w razie jakichkolwiek pytań lub potrzeby uzyskania dodatkowych informacji.

+48 607 202 052
+48 603 599 714
biuro@fifitravel.pl