PROGRAM:

1 dzień: Przejazd do Grunwaldu – zwiedzanie miejsca słynnej bitwy. Przejazd do Olsztynka – zwiedzanie Muzeum Budownictwa Ludowego, przejazd do Olsztyna – zwiedzanie zamku Kapituły Warmińskiej lub seans w Planetarium, spacer po mieście. Przejazd do miejsca zakwaterowania, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień: Śniadanie, przejazd do Lidzbarka Warmińskiego zwiedzanie zamku biskupów warmińskich i gotyckiego kościoła św. Piotra i Pawła. Przejazd do Św. Lipki – zwiedzanie Sanktuarium Maryjnego. Przejazd do Gierłoży – zwiedzanie Wilczego Szańca, dawnej siedziby Hitlera. Wyjazd w drogę powrotną, powrót na miejsce zbiórki w godzinach wieczornych.

3 dzień: Śniadanie, rejs po jeziorach mazurskich, pobyt w aquaparku w hotelu „Gołębiewski”. Wyjazd w drogę powrotną, przyjazd na miejsce zbiórki w godzinach wieczornych.

 

Cena: od 280zł/os. (cena zależy od ilości osób i standardu noclegu)

W cenie: 2 noclegi, 2 śniadania, 2 obiadokolacje, usługa pilota – 3 dni, przewodnicy w Gierłoży, Grunwaldzie, Muzeum w Olsztynku  i Lidzbarku Warmińskim, bilety wstępu:  Wilczy Szaniec, Muzeum w Olsztynku, Zamek lub seans w Olsztynie, zamek w Lidzbarku Warmińskim, Grunwald, 1,5 h zabawy w aquaparku, ubezpieczenie NNW

Cena nie zawiera: transportu*, rejsu – ok. 30zł

*możliwość  zamówienia transportu w atrakcyjnej cenie (dla mniejszych grup wynajmujemy sprawdzone busy)