Bukmacher Mostbet stworzył wszelkie warunki do dużych wygranych w zakładach sportowych i kasynach online dla graczy z Polski. Zasób ten wyróżnia się korzystnymi kursami, szeroką gamą wydarzeń, różnymi bonusami i ofertami specjalnymi, darmowymi zakładami, darmowymi spinami i kodami promocyjnymi Mostbet. A dla komfortu naszych graczy stworzyliśmy wygodną aplikację mobilną.
3 DNI – WARSZAWA

3 DNI – WARSZAWA

Opis

Dzień 1

Przejazd do Warszawy i zwiedzanie miasta, które rozpoczniemy od Starego Miasta. Jednym z najbardziej rozpoznawalnych miejsc w stolicy jest Plac Zamkowy. Zabudowa placu w czasie II Wojny Światowej została zniszczona, a następnie odbudowana w latach 1949-1958. W centralnej części znajduje się pomnik króla Zygmunta III Wazy czyli Kolumna Zygmunta, a naprzeciwko Zamek Królewski. Zamek ma długą i burzliwą historię, ale pierwotnie stanowił rezydencję książąt mazowieckich.

Następnie grupa przejdzie do Katedry Św. Jana oraz na Rynek Starego Miasta. Piękne kamienice na rynku kształtują magiczną atmosferę co nadaje temu miejscu wyjątkowy klimat. W powietrzu unosi się zapach potraw dochodzący z restauracji otaczających rynek. W środkowej części rynku znajduje się jeden z najbardziej rozpoznawalnych pomników miasta czy li Pomnik Syrenki połączony z fontanną.

Spacerem grupa dojdzie do Nowego Miasta. Po drodze przewodnik opowie o najważniejszych obiektach i ich historii. Kolejnym punktem zwiedzania jest dawne warszawskie getto. Powstało w 1940 roku, a zlikwidowano je w 1943 roku. Jego granice roztaczają się wśród kilku dzielnic. Na koniec grupa zobaczy cmentarz na Powązkach, który słynie z pochówków niezwykłych postaci.

Zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 2

Po śniadaniu zapraszamy na dalsze zwiedzanie miasta. Spacer rozpoczyna się szlakiem Traktu Królewskiego, który stanowi zespół ulic, przy którym wznosi się wiele zabytkowych budowli. Na początku grupa zwiedzi kościół Św. Anny, a następnie Krakowskie Przedmieście i kościół Św. Krzyża.

Krakowskie Przedmieście to jedna z najbardziej rozpoznawalnych ulic Warszawy, a jej nazwa pochodzi od Krakowa, do którego prowadził Trakt Królewski. Nowy Świat również stanowi część Traktu i jest to ulica uważana za jedną z najbardziej eleganckich częsci miasta. Ten dzień zakończy się spacerem po letniej rezydencji króla Stanisława Augusta czyli po Parku Łazienkowskim.

Obiadokolacja, nocleg.

Dzień 3

Po śniadaniu zapraszamy do odwiedzenia budynku widocznego niemal z każdej strony miasta. Oczywiście mowa tu o Pałacu Kultury i Nauki. Piękną panoramę można podziwiać z 30 piętra budynku, umiejscowionego na wysokości 114 metrów. Budynek został zbudowany na polecenie Józefa Stalina i był reprezentacyjnym miejscem władz socjalistycznych.

Następnie proponujemy przejazd do Wilanowa i zwiedzanie Pałacu bądź zwiedzanie gmachu Sejmu i Senatu. Pałac w Wilanowie powstał dla króla Jana III Sobieskiego i Marii Kazimiery w latach 1691-1696. Pałac lśni swym blaskiem do dnia dzisiejszego, a jego fasada podziwiana jest przez mieszkańców i turystów.

Czas wolny. Wyjazd w drogę powrotną, przyjazd na miejsce zbiórki w godzinach wieczornych.

 

W cenie

Cena: od  550zł/os. (cena zależy od ilości osób i standardu noclegu)

W cenie 2 noclegi, 2 śniadania, 2 obiadokolacje, usługa pilota – 3 dni, przewodnika po Warszawie – 2 dni, bilety wstępu: wjazd na taras widokowy w PKIN, ubezpieczenie NNW, Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Pomocniczy.

Cena nie zawiera: transportu*, ew. biletów wstępu:  Zamek Królewski z przewodnikiem,  Pałac w Łazienkach, Wilanów: Pałac, Park, Centrum Nauki Kopernik

*możliwość  zamówienia transportu w atrakcyjnej cenie (dla mniejszych grup wynajmujemy sprawdzone busy

Zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pośrednictwem formularza kontaktowego w razie jakichkolwiek pytań lub potrzeby uzyskania dodatkowych informacji.

+48 607 202 052
+48 603 599 714
biuro@fifitravel.pl