Bukmacher Mostbet stworzył wszelkie warunki do dużych wygranych w zakładach sportowych i kasynach online dla graczy z Polski. Zasób ten wyróżnia się korzystnymi kursami, szeroką gamą wydarzeń, różnymi bonusami i ofertami specjalnymi, darmowymi zakładami, darmowymi spinami i kodami promocyjnymi Mostbet. A dla komfortu naszych graczy stworzyliśmy wygodną aplikację mobilną.
4 DNI – CZORSZTYN – DĘBNO – NIEDZICA

4 DNI – CZORSZTYN – DĘBNO – NIEDZICA

Opis

Wizyta w górach Pieninach.

PLAN WYCIECZKI

Dzień 1

Przejazd do Szczawnicy do miejsca zakwaterowania. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 2

Po śniadaniu grupa uda się do Czorsztyna i tam rozpocznie się dzień pod tytułem górskie wędrówki. Na początek, szlak turystyczny pozbawiony męczących podejść czyli szlak niebieski.  Osiągniemy szczyt Trzech Koron tak zwaną Okrąglicę. Mierzy ona 982 m n.p.m. i znajduje się w Pieninach Środkowych w Masywie Trzech Koron. Na szczycie znajduje się platforma widokowa skąd rozciąga się imponujący widok na malowniczą dolinę Dunajca, a także na okoliczne miejscowości i pozostałe pasma górskie.

Obiadokolacja, nocleg.

Dzień 3

Po śniadaniu przejazd do Dębna. Najcenniejszym zabytkiem tego miejsca jest kościółek pod wezwaniem św. Michała Archanioła. Jest wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO i był nominowany w konkursie siedmiu cudów świata jako jedyny kościół drewniany. Jest to zabytek klasy zerowej, co oznacza, że należy do najbardziej wartościowych zabytków i może być uznany za pomnik historii. Od momentu budowy, która została wykonana bez użycia gwoździ, kościółek zachował się w niezmienionej postaci.

Przejazd do Czorsztyna i odwiedzenie zamku, który niegdyś dumnie wznosił się nad malowniczą doliną Dunajca. Został on wzniesiony około 1350 roku przez Kazimierza Wielkiego. Jego główną funkcją było dbanie o bezpieczeństwo przy granicy z Węgrami. Zamek leży na mocno skalistym, obronnym wzniesieniu, który jest półwyspem okrążonym przez jezioro. Kolejny zamek przewidziany na trasie to zamek w Niedzicy. Okazała budowla stoi na stromej skale o wysokości 566 m n.p.m. Zamek jest bohaterem kilku filmów m.in. „Janosik” oraz „Wakacje z duchami”.

Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 4

Po śniadaniu zapraszamy na super atrakcję tego regionu czyli spływ przełomem Dunajca. Jest to najpiękniejszy przełom rzeki w całej Europie. Trasa spływu liczy 15 km długości. Czas trwania spływu to 2-3 godziny. Spływ jest możliwy pomiędzy 1 kwietnia, a 31 października. Uczestnicy zabawy nie muszą posiadać specjalistycznego sprzętu, ale przyda się dodatkowe ubranie w razie chłodu. Spływ odbywa się na łodzi sterowanej przez profesjonalnych flisaków.

Wyjazd w drogę powrotną do domu.

W cenie

Cena: od 810 zł/os. (cena zależy od ilości osób i standardu noclegu)

W cenie: 3 noclegi, 3 śniadania, 3 obiadokolacje, usługa pilota – 4 dni, przewodnika w 2 i 3 dniu, spływ Dunajcem, bilety wstępu: zamek w Czorsztynie, kościół w Dębnie, zamek w Niedzicy, ubezpieczenie NNW, Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Pomocniczy

Cena nie zawiera: transportu*

*możliwość  zamówienia transportu w atrakcyjnej cenie (dla mniejszych grup wynajmujemy sprawdzone busy)

Zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pośrednictwem formularza kontaktowego w razie jakichkolwiek pytań lub potrzeby uzyskania dodatkowych informacji.

+48 607 202 052
+48 603 599 714
biuro@fifitravel.pl