Pieniny.

PROGRAM:

1 dzień: Przejazd do Szczawnicy. Przejazd do miejsca zakwaterowania. Obiadokolacja. Nocleg.

2 dzień: Śniadanie. Przejazd do Czorsztyna i wędrówka najłatwiejszym, pozbawionym męczących podejść, szlakiem niebieskim na najwyższą w masywie Trzech Koron, majestatyczną Okrąglicę. Na szczycie platforma widokowa, skąd rozciąga się imponujący widok na malowniczą dolinę Dunajca, okoliczne miejscowości, Pieniny, Gorce, Tatry i pozostałe pasma górskie. Obiadokolacja, nocleg.

3 dzień: Śniadanie. Przejazd do Dębna. Najcenniejszym zabytkiem całego Podhala jest tutejszy modrzewiowy kościółek pod wezwaniem św. Michała Archanioła (zabytek klasy zerowej). Od czasu budowy, dokonanej bez użycia gwoździ, zachował się w niezmienionej postaci. Przejazd do Czorsztyna. Zamek Czorsztyn i Niedzica niegdyś dumnie wznosiły się nad malowniczą doliną Dunajca. Czorsztyn leży na mocno obronnym, skalistym wzniesieniu będącym półwyspem oblewanym przez wody jeziora. Przejazd do Niedzicy. Okazały zamek w Niedzicy stoi na stromej skale o wysokości 566 m n.p.m. Obiadokolacja. Nocleg.

4 dzień: Śniadanie. Rano spływ przełomem Dunajca. Wyjazd w drogę powrotną do domu.

 

Cena: od 342zł/os. (cena zależy od ilości osób i standardu noclegu)

W cenie: 3 noclegi, 3 śniadania, 3 obiadokolacje, usługa pilota – 4 dni, przewodnika w 2 i 3 dniu, spływ Dunajcem, bilety wstępu: zamek w Czorsztynie, kościół w Dębnie, zamek w Niedzicy, ubezpieczenie NNW

Cena nie zawiera: transportu*

*możliwość  zamówienia transportu w atrakcyjnej cenie (dla mniejszych grup wynajmujemy sprawdzone busy)