PODLASIE dla ambitnych
1 dzień
Przejazd do Białegostoku. Krótki spacer w centrum miasta, gdzie zobaczymy m.in.: zespół pałacowo-parkowy Branickich, rynek Kościuszki z późnobarokowym ratuszem, zespół katedralny pw. Wniebowzięcia NMP, cerkiew pw. św. Mikołaja oraz Operę i Filharmonię Podlaską. Nocleg i obiadokolacja w okolicach Białegostoku.
2 dzień
Śniadanie. Zwiedzanie zespołu pałacowo-parkowego Branickich. Przejazd do Supraśla, gdzie zobaczymy zespół klasztorny (monaster)  wraz z księgami liturgicznymi, a także udamy się do Muzeum Ikon ze zbiorem około 1200 ikon, z których najstarsze pochodzą z XVIII w. Przejazd do Kruszynian gdzie zwiedzimy najstarszy w Polsce drewniany meczet oraz cmentarz muzułmański z końca XVII w. Będzie również możliwość spróbowania potraw tradycyjnej kuchni tatarskiej. W drodze powrotnej do hotelu jest możliwość  zatrzymania się na 2-3 godziny w centrum Białegostoku (czas wolny). Powrót na obiadokolację i nocleg w okolicach Białegostoku.
3 dzień
Śniadanie. Przejazd do Białowieży: zwiedzanie najciekawszych zabytków oraz osobliwości przyrodniczych: Rezerwat Pokazowy Zwierząt, gdzie można zobaczyć żubry – wizytówkę parku, Muzeum Przyrodniczo – Leśne BPN , cerkiew św. Mikołaja Cudotwórcy, carski dworzec kolejowy Białowieża Towarowa – obecnie restauracja. Przejazd do Hajnówki, nazywanej stolicą Puszczy Białowieskiej, gdzie obejrzymy ciekawą architektonicznie dwupoziomową cerkiew – sobór św. Trójcy. Nocleg i obiadokolacja w centrum Hajnówki.
4 dzień
Śniadanie. Przejazd do Tykocina. Spacer po starówce:  plac Stefana Czarnieckiego, zespół kościelny pw. Trójcy Przenajświętszej. Wizyta w Wielkiej Synagodze z XVII w. i  Domu Talmudycznym w którym mieści się muzeum etnograficzne z bogatym zbiorem judaiców.  Zwiedzanie z przewodnikiem zamku w Tykocinie  – podziemia, Sala Szklana z największym piecem kaflowym w przedrozbiorowej Polsce, wieża więzienna – wspaniały punkt widokowy. Wyjazd w drogę powrotną. Zakończenie wycieczki w godzinach wieczornych.
Cena: od 495 zł/os. (cena zależy od ilości uczestników, miejsca wyjazdu oraz standardu noclegu)
Cena zawiera: opiekę pilota, 3 noclegi ze śniadaniem i obiadokolacją, przewodników w obiektach w Tykocinie, Supraślu, Kruszynianach i Białowieży, bilety wstępu do obiektów: Tykocin: zamek, Muzeum Kultury Żydowskiej, Supraśl: monaster, Muzeum Ikon, Białowieża: Muzeum Przyrodniczo-Leśne, Rezerwat Pokazowy Zwierząt, Białystok: Zespół pałacowo-ogrodowy Branickich, Kruszyniany: meczet, ubezpieczenie NNW, podatek VAT
 
 
Cena nie zawiera:  transportu*, biletu wstępu do cerkwi w Hajnówce
*możliwość  zamówienia transportu w atrakcyjnej cenie (dla mniejszych grup wynajmujemy sprawdzone busy)