Bukmacher Mostbet stworzył wszelkie warunki do dużych wygranych w zakładach sportowych i kasynach online dla graczy z Polski. Zasób ten wyróżnia się korzystnymi kursami, szeroką gamą wydarzeń, różnymi bonusami i ofertami specjalnymi, darmowymi zakładami, darmowymi spinami i kodami promocyjnymi Mostbet. A dla komfortu naszych graczy stworzyliśmy wygodną aplikację mobilną.
Błękitna Szkoła – warsztaty morskie

Błękitna Szkoła – warsztaty morskie

Opis

Jastrzębia Góra, Władysławowo, Półwysep Helski, Rewa.

Zapraszamy do nadmorskich miejscowości nad Morzem Bałtyckim leżących przy Nadmorskim Parku Krajobrazowym. Półwysep Helski mierzy ok. 35 m długości. Obejmuje piękne plaże, lasy oraz morską roślinność. Wybudowano tu ścieżkę rowerową oraz mnóstwo szlaków pieszych.

Jest to też atrakcyjne miejsce dla sportów wodnych takich jak: rzeglarstwo, windsurfing oraz nurkowanie. Największą atrakcją Helu dla dzieci jest fokarium, gdzie można zobaczyć bawiące się foki oraz zaobserwować je w porze karmienia.

W czasie pobytu uczestnicy biorą udział w warsztatach prowadzonych przez pracowników naukowych, ekologów, twórców ludowych. Grupa uczestniczy w warsztatach, z których większość odbywa się w terenie.

Przykładowe tematy:

  •  Ekosystem Bałtyku i Zatoki Puckiej
  • Zasoby wodny na Ziemi, stan środowiska wodnego
  • Walory przyrodnicze Nadmorskiego Parku Krajobrazowego
  •  Co znajdziemy na plaży?
  • Brzegi morskie – zasady ich ochrony
  • Wycieczka do Muzeum Przyrodniczego (bioróżnorodność Bałtyku)
  • Zajęcia w Stacji Morskiej Uniwersytetu Gdańskiego na Helu – bałtyckie foki, morświny, ptaki nadmorskie, tajemnice bursztynu, ryby Bałtyku. Podczas zajęć dzieci oglądają filmy, eksponaty, monitorują plażę na Cyplu Helskim itp.

Noclegi z wyżywieniem proponujemy w ośrodkach wypoczynkowych. Pokoje 2,3,4 osobowe z łazienkami. Na miejscu stołówka, świetlica, duży teren przy ośrodku, miejsce na ognisko oraz kadra, która prowadzi zajęcia.

W cenie

Cena od 250 zł /dzień/os.

Cena obejmuje: nocleg z wyżywieniem, ognisko z kiełbaskami, zajęcia programowe, opiekę przewodnika, ubezpieczenie NNW, Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Pomocniczy

Cena nie zawiera: transportu*

*możliwość  zamówienia transportu w atrakcyjnej cenie (dla mniejszych grup wynajmujemy sprawdzone busy)

(cena ostateczna zależy od ilości noclegów, uczestników oraz od ilości świadczeń)

Zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pośrednictwem formularza kontaktowego w razie jakichkolwiek pytań lub potrzeby uzyskania dodatkowych informacji.

+48 607 202 052
+48 603 599 714
biuro@fifitravel.pl