Bukmacher Mostbet stworzył wszelkie warunki do dużych wygranych w zakładach sportowych i kasynach online dla graczy z Polski. Zasób ten wyróżnia się korzystnymi kursami, szeroką gamą wydarzeń, różnymi bonusami i ofertami specjalnymi, darmowymi zakładami, darmowymi spinami i kodami promocyjnymi Mostbet. A dla komfortu naszych graczy stworzyliśmy wygodną aplikację mobilną.
Degustacja piwa

Degustacja piwa

Opis

Dzień 1

Wycieczka rozpoczyna się przy dworcu kolejowym w Gdańsku, gdzie goście spotkają się z przewodnikiem. Omawiając historię miasta, grupa przejdzie do pierwszego browaru. Jest to miejsce, w którym piwowarzy wskrzesili piwo Jopen, będące specjalnością gdańską produkowaną od 1449 roku. Warzone było przez Jana Heweliusza, znanego gdańskiego astronoma. Degustacja obejmuje 4 rodzaje piw po 150 ml każde oraz przekąski. Podczas degustacji odbędzie się także prezentacja dotycząca browarnictwa.

Następnie grupa uda się w stronę Traktu Królewskiego, po którym niegdyś spacerowali królowie polscy (Brama Wyżynna, Złota Brama, kamienice przy ulicy Długiej, Ratusz, Fontanna Neptuna, Brama Zielona). Przejdziemy Zielonym Mostem do mariny. Przewodnik opowie historię najbardziej znanych zabytków podczas spaceru do drugiego browaru. W tym momencie na gości będzie czekać porcja 3 piw po 125 ml każde. Wszystkie rodzaje piwa są naturalne i nie zawierają konserwantów. Podczas degustacji ponownie odbędzie się krótkie seminarium.

Dzień 2

Drugi dzień poświęcony jest wizycie w Sopocie. To urokliwe miasteczko ze wspaniałym widokiem na Zatokę Gdańską. Turyści z całego świata przyjeżdżają tu, aby spędzić wolny czas. Ulica Bohaterów Monte Cassino to miejsce, od którego zaczniemy nasz spacer. Podczas spaceru przewodnik pokaże Krzywy Domek, który wygląda jak z bajki. Najpiękniejsze budynki w Sopocie to Dom Zdrojowy i Grand Hotel. Otoczone wieloma wykwintnymi restauracjami w Sopocie znajduje się najdłuższe drewniane molo w Europie o długości 515,5 m.

 

Zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pośrednictwem formularza kontaktowego w razie jakichkolwiek pytań lub potrzeby uzyskania dodatkowych informacji.

+48 607 202 052
+48 603 599 714
biuro@fifitravel.pl