Bukmacher Mostbet stworzył wszelkie warunki do dużych wygranych w zakładach sportowych i kasynach online dla graczy z Polski. Zasób ten wyróżnia się korzystnymi kursami, szeroką gamą wydarzeń, różnymi bonusami i ofertami specjalnymi, darmowymi zakładami, darmowymi spinami i kodami promocyjnymi Mostbet. A dla komfortu naszych graczy stworzyliśmy wygodną aplikację mobilną.
Gdańsk Główne Miasto – Oliwa – w siedzibie zakonu cystersów (5-6h)

Gdańsk Główne Miasto – Oliwa – w siedzibie zakonu cystersów (5-6h)

Opis

Jeśli potrzebujecie przewodnika po Trójmieście lub okolicach to mamy Wam do zaproponowania usługi w wielu językach (niemiecki, angielski, francuski, rosyjski, norweski, szwedzki itd.) i w atrakcyjnej cenie. Sprawdźcie!

PROGRAM II – Idealny, gdy masz pół dnia na zwiedzanie i chciałbyś poznać drugie oblicze Gdańska związane z aktywnością zakonu cysterskiego w Gdańsku Oliwie. Bracia byli sprowadzeni na te ziemie jeszcze za czasów panowania Książąt Pomorskich  w XII wieku. Jednak z tego, z czego to miejsce słynie najbardziej to ruchome organy na których co rocznie grają artyści biorący udział w Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Organowej.

Gdańsk –  Główne Miasto: Główne Miasto: Brama Wyżynna, Katownia, Wieża Więzienna, Droga Królewska – Złota Brama, ul. Długa (Dom Uphagena, Ratusz Głównomiejski), Fontanna Neptuna, Długi Targ (Dwór Artusa, Złota Kamieniczka), Długie Pobrzeże (Żuraw), ul. Mariacka, Bazylika Mariacka

Gdańsk Oliwa –  Archikatedra Oliwska, koncert organowy, Park Oliwski (część francuska, część angielska, Pałac Opatów)

Przewidywany czas zwiedzania do 5 godzin

W cenie

– usługi przewodnickie w wybranym języku

Cena zależy od wybranego języka.  Cena podstawowa dotyczy języka polskiego.

*możliwość zamówienia transportu (auto, bus, autokar)

Zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pośrednictwem formularza kontaktowego w razie jakichkolwiek pytań lub potrzeby uzyskania dodatkowych informacji.

+48 607 202 052
+48 603 599 714
biuro@fifitravel.pl