Bukmacher Mostbet stworzył wszelkie warunki do dużych wygranych w zakładach sportowych i kasynach online dla graczy z Polski. Zasób ten wyróżnia się korzystnymi kursami, szeroką gamą wydarzeń, różnymi bonusami i ofertami specjalnymi, darmowymi zakładami, darmowymi spinami i kodami promocyjnymi Mostbet. A dla komfortu naszych graczy stworzyliśmy wygodną aplikację mobilną.
KAZIMIERZ DOLNY – NAŁĘCZÓW – PUŁAWY – 3 DNI

KAZIMIERZ DOLNY – NAŁĘCZÓW – PUŁAWY – 3 DNI

Opis

PROGRAM:

1 dzień Przejazd do Puław. Spacer w przypałacowym Parku Czartoryskich – Pałac Czartoryskich, groty w zboczu, oranżeria, Pałac Marynki, altanki i mostki, a wśród licznych klombów, drzew i krzewów rzeźby i wyryte na kamieniach oraz tablicach sentencje. Przejazd do Kazimierza Dolnego. Zakwaterowanie, obiadokolacja.

2 dzień Śniadanie, zwiedzanie z przewodnikiem Kazimierza Dolnego: Rynek, Fara, Zamek i Baszta, Góra Trzech Krzyży. Przejazd do uzdrowiskowego Nałęczowa – zwiedzanie z przewodnikiem: Stare Łazienki w Parku Zdrojowym, Pałac Małachowskich, Muzeum Stefana Żeromskiego, Muzeum Bolesława Prusa. Powrót do Kazimierza Dolnego, obiadokolacja.

3 dzień Śniadanie, rejs statkiem w górę Wisły (dla chętnych), obok zamku w Janowcu. Powrót.

W cenie

Cena: od 480 zł/os. (cena zależy od ilości uczestników, miejsca wyjazdu oraz standardu noclegu)

Cena zawiera: 2 noclegi, 2 śniadania, 2 obiadokolacje, bilety wstępu: Zamek i Baszta w Kazimierzu Dolnym, usługi lokalnego przewodnika – Puławy, Nałęczów, Kazimierz Dolnyubezpieczenie NNW, Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Pomocniczy

Cena nie zawiera: transportu i opłat z nim związanych, rejsu statkiem po Wiśle, biletów wstępu: Pałac Czartoryskich w Puławach, Muzeum Stefana Żeromskiego w Nałęczowie, Muzeum Bolesława Prusa w Nałęczowie.

Możliwość zamówienia obiadu w 3 dniu wycieczki – od 25-35 zł/os.

Zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pośrednictwem formularza kontaktowego w razie jakichkolwiek pytań lub potrzeby uzyskania dodatkowych informacji.

+48 607 202 052
+48 603 599 714
biuro@fifitravel.pl