Bukmacher Mostbet stworzył wszelkie warunki do dużych wygranych w zakładach sportowych i kasynach online dla graczy z Polski. Zasób ten wyróżnia się korzystnymi kursami, szeroką gamą wydarzeń, różnymi bonusami i ofertami specjalnymi, darmowymi zakładami, darmowymi spinami i kodami promocyjnymi Mostbet. A dla komfortu naszych graczy stworzyliśmy wygodną aplikację mobilną.
KAZIMIERZ DOLNY – NAŁĘCZÓW – SANDOMIERZ – BARANÓW SANDOMIERSKI – 3 DNI

KAZIMIERZ DOLNY – NAŁĘCZÓW – SANDOMIERZ – BARANÓW SANDOMIERSKI – 3 DNI

Opis

PROGRAM:

1 dzień  Przejazd do Kazimierza Dolnego, zakwaterowanie, obiadokolacja.

2 dzień Śniadanie, zwiedzanie z przewodnikiem Kazimierza Dolnego: Rynek, Fara, Zamek i Baszta, Góra Trzech Krzyży. Przejazd do uzdrowiskowego Nałęczowa – zwiedzanie z przewodnikiem: Stare Łazienki w Parku Zdrojowym, Pałac Małachowskich, Muzeum Stefana Żeromskiego, Muzeum Bolesława Prusa. Obiadokolacja.

3 dzień Śniadanie, przejazd do Sandomierza. Krótkie zwiedzanie z przewodnikiem – Stare Miasto, dziedziniec zamkowy, ratusz, Rynek, zabytkowe kamieniczki, maszerowanie po wzgórzu staromiejskim, przejście uchem igielnym, do tego spacer obok Collegium Gostomianum i Domu Długosza,wejście na taras widokowy na bramie opatowskiej i oglądanie panoramy Sandomierza. Przejazd do Baranowa Sandomierskiego –  zwiedzanie renesansowego zamku zwanego „Małym Wawelem”. Wyjazd w drogę powrotną.

W cenie

Cena: 470 zł/os.  (cena zależy od ilości uczestników, miejsca wyjazdu oraz standardu noclegu)

Cena zawiera: 2 noclegi, 2 śniadania, 2 obiadokolacje, usługi lokalnych przewodników – Kazimierz Dolny, Nałęczów, Sandomierz, Baranów Sandomierski, ubezpieczenie NNW, Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Pomocniczy, bilety: park i zamek w Baranowie Sandomierskim

Cena nie zawiera: transportu i kosztów z nim związanych, biletów wstępu: Zamek i Baszta w Kazimierzu Dolnym, Muzeum Żeromskiego w Nałęczowie, Muzeum Bolesława Prusa, sala balowa w Pałacu Małachowskich, Pijalnia Wód w Nałęczowie, Brama Opatowska

Zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pośrednictwem formularza kontaktowego w razie jakichkolwiek pytań lub potrzeby uzyskania dodatkowych informacji.

+48 607 202 052
+48 603 599 714
biuro@fifitravel.pl