Bukmacher Mostbet stworzył wszelkie warunki do dużych wygranych w zakładach sportowych i kasynach online dla graczy z Polski. Zasób ten wyróżnia się korzystnymi kursami, szeroką gamą wydarzeń, różnymi bonusami i ofertami specjalnymi, darmowymi zakładami, darmowymi spinami i kodami promocyjnymi Mostbet. A dla komfortu naszych graczy stworzyliśmy wygodną aplikację mobilną.
ŁEBA – NAJWIĘKSZE W EUROPIE RUCHOME WYDMY

ŁEBA – NAJWIĘKSZE W EUROPIE RUCHOME WYDMY

Opis

Kraina gór piaskowych.

PROGRAM:

Łeba to wyjątkowe miasteczko w Polsce, które jest jednym z najbardziej popularnych miejsc wśród turystów z Polski i zagranicy. Główną atrakcją są tam największe w Europie ruchome wydmy. Należą do Słowińskiego Parku Narodowego, który w 1977 roku został wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Wydmy znajdują się na mierzei między Morzem Bałtyckim, a Jeziorem Łebsko. To wiatr sprawia, że wydmy się przemieszczają, a ich wysokość stale się zmienia. Największa wydma nazywa się Łącka Góra i liczy kilkadziesiąt metrów wysokości. Wspinaczka na Łącką to naprawdę świetna zabawa, można poczuć się jak na Saharze. Następnie zapraszamy na już nieco spokojniejszy spacer brzegiem morza w kierunku Muzeum Wyrzutni Rakiet.

Następnie proponujemy czas wolny w centrum Łeby. Przy głównym deptaku można kupić upominki i zrobić pamiątkowe zdjęcia. Powrót na miejsce zbiórki następuje kolejno przez Wicko, Lębork, Wejherowo.

Zamiast spaceru po Słowińskim Parku Narodowym można wykupić przejazd wózkami elektrycznymi na wydmy – ok. 28 zł/os.

W cenie

Cena: od 45zł/os.  (cena zależy od ilości osób)

Cena zawiera: usługę przewodnika, bilety wstępu: Słowiński Park Narodowy, ubezpieczenie NNW, Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Pomocniczy

Cena nie zawiera: transportu*, przejazdu meleksami

*możliwość  zamówienia transportu w atrakcyjnej cenie (dla mniejszych grup wynajmujemy sprawdzone busy)

Zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pośrednictwem formularza kontaktowego w razie jakichkolwiek pytań lub potrzeby uzyskania dodatkowych informacji.

+48 607 202 052
+48 603 599 714
biuro@fifitravel.pl