Bukmacher Mostbet stworzył wszelkie warunki do dużych wygranych w zakładach sportowych i kasynach online dla graczy z Polski. Zasób ten wyróżnia się korzystnymi kursami, szeroką gamą wydarzeń, różnymi bonusami i ofertami specjalnymi, darmowymi zakładami, darmowymi spinami i kodami promocyjnymi Mostbet. A dla komfortu naszych graczy stworzyliśmy wygodną aplikację mobilną.

LITWA – ŁOTWA – ESTONIA – 5 DNI

Opis

SZLAKIEM BAŁTYCKICH STOLIC

PROGRAM:

1 dzień

Nocny przejazd do Wilna. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem: Kościół św. Piotra i Pawła na Antokolu, Góra Trzech Krzyży, Katedra i plac katedralny, Ostra Brama, adoracja w kaplicy cudownego obrazu Matki Boskiej Ostrobramskiej, zaułek O. Bazylianów, cerkiew św. Ducha, ratusz, rynek, Uniwersytet Wileński, Pałac Prezydencki, kościół Św. Anny, pomnik A. Mickiewicza, cmentarz na Rossie. Zakwaterowanie i obiadokolacja.

2 dzień

Śniadanie. Przejazd do Rygi. Spacer po ryskiej starówce. To urocze miasto nad Daugawą jest bogate w liczne zabytki: gotycką katedrę NMP, pomnik Rolanda, Ratusz, Małą i Wielką Gildią, Pałac Biskupów, kamienice secesyjne z ich głównym skupiskiem na ul. Alberta. Obiadokolacja. Nocleg w Rydze.

3 dzień

Śniadanie. Przejazd do Tallina. Spacer po tallińskiej starówce – zwiedzający zobaczą m. in. gotycką katedrę NMP, mury obronne (baszty, machikuły, krenelaże, fosy), zabudowania klasztoru Dominikanów, gotyckie domy tallińskiej starówki w tym Ratusz Miejski. Obiadokolacja. Nocleg.

4 dzień

Śniadanie. Przejazd do Kowna i zwiedzanie kownieńskiej starówki. Miasto to znane jest z wielu ciekawych zabytków. Do najciekawszych z nich należą: ruiny Zamku Kowieńskiego, Archikatedra Św. Piotra i Pawła, ratusz miejski, kamieniczki na rynku. Obiadokolacja. Nocleg.

5 dzień

Śniadanie. Wyjazd w drogę powrotną.

W cenie

Cena: od 820 zł/os. (cena zależy od ilości uczestników, miejsca wyjazdu oraz standardu noclegu)

Cena zawiera:

  • 4 noclegi, wyżywienie – 4 śniadania, 4 obiadokolacje

  • pilota na całej trasie

  • ubezpieczenie KL, NNW

  • przewodników po Rydze, Tallinie i Wilnie

Cena nie zawiera:

  • transportu

Zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pośrednictwem formularza kontaktowego w razie jakichkolwiek pytań lub potrzeby uzyskania dodatkowych informacji.

+48 607 202 052
+48 603 599 714
biuro@fifitravel.pl