Bukmacher Mostbet stworzył wszelkie warunki do dużych wygranych w zakładach sportowych i kasynach online dla graczy z Polski. Zasób ten wyróżnia się korzystnymi kursami, szeroką gamą wydarzeń, różnymi bonusami i ofertami specjalnymi, darmowymi zakładami, darmowymi spinami i kodami promocyjnymi Mostbet. A dla komfortu naszych graczy stworzyliśmy wygodną aplikację mobilną.
MALBORK – GOTYCKA TWIERDZA KRZYŻACKA

MALBORK – GOTYCKA TWIERDZA KRZYŻACKA

Opis

PROGRAM :

Malbork to miasto z bardzo długą historią, która wynosi ok. 700 lat. Najwcześniejsze informacje dotyczące miasta sięgają młodszej epoki kamienia. Kiedy Krzyżacy podbili ten teren zbudowali zamek, który może pochwalić się statusem jednej z największych twierdz Europy z epoki średniowiecza. Stanowi doskonały przykład architektury obronnej. Jego wielkość robi wrażenie na turystach z Polski i z zagranicy, którzy licznie odwiedzają to miejsce. Od 1997 roku zamek widnieje na liście Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Malbork leży na rzeką Nogat, a jego panorama robi imponujące wrażenie. Grupa zwiedzi Zamek Wysoki i Średni. Muzeum zamkowe prezentuje wystawę bursztynu, kolekcję broni oraz pokazuje jak wyglądało życie w minionych wiekach. Zamek składa się z wielu sal, a najwspanialszą z nich jest Letni Refektarz. Jego sklepienie wspiera się wyłącznie na jednym filarze. Kolejnym miejscem wartym uwagi są tarasy. Taras południowy to najbardziej nasłonecznione miejsce zamku. Jest to powód, dla którego wielki mistrz Zakonu postanowił mieć tam ogród różany. To istna wyprawa do przeszłości.  Młodzież zobaczy gdzie, jak i co jedli dawni bracia zakonni, gdzie przyjmowali gości i gdzie pracowali. Spotkanie z rycerzami w historycznych zbrojach jest także możliwe. Zwiedzanie Malborku to bardzo wartościowa lekcja historii zarówno dla młodzieży, jak i dorosłych.

Grupę czeka kilkugodzinny spacer, dlatego warto ubrać wygodne obuwie.

Powrót na miejsce zbiórki w godzinach popołudniowych.

W cenie

Cena: od 75 zł/os.

Cena zawiera: usługę pilota, usługę przewodnika w Zamku w Malborku, bilety wstępu: Zamek w Malborku, ubezpieczenie NNW, Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Pomocniczy.

Cena nie zawiera: transportu*

*możliwość  zamówienia transportu w atrakcyjnej cenie (dla mniejszych grup wynajmujemy sprawdzone busy)

Zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pośrednictwem formularza kontaktowego w razie jakichkolwiek pytań lub potrzeby uzyskania dodatkowych informacji.

+48 607 202 052
+48 603 599 714
biuro@fifitravel.pl