Okolice Trójmiasta – FROMBORK – miasto Kopernika (8-10h)

Opis

Jeśli potrzebujecie przewodnika po Trójmieście lub okolicach to mamy Wam do zaproponowania usługi w wielu językach (niemiecki, angielski, francuski, rosyjski, norweski, szwedzki itd.) i w atrakcyjnej cenie. Sprawdźcie!

PROGRAM IV – Dedykujemy tym, którzy Trójmiasto zwiedzili i wymagają „czegoś więcej”. Od Ciebie zależy, który zakątek wybierzesz tym razem. Proponujemy odwiedzić miasto położone 90 km od Gdańska. W miejscu tym żył i działał przez 33 lata (z przerwami), słynny później, kanonik i astronom Mikołaj Kopernik.

E. Frombork – przejazd autokarem –  Wzgórze Katedralne: gotycka Katedra (w której znajduje się niedawno odkryty grób astronoma), Muzeum Mikołaja Kopernika  (dawny Pałac Biskupi), Planetarium (podziemia Dzwonnicy). Dla chętnych istnieje możliwość odwiedzenia wyższych kondygnacji Dzwonnicy (Wieża Radziejowskiego), gdzie znajduje się Wahadło Foucaulta  (przyrząd do obserwacji ruchu wirowego Ziemi) oraz taras. Na koniec pozostaje odwiedzić tzw. Wieżę Kopernika, która przez kilka lat była własnością uczonego, a obecnie znajduje się tu ekspozycja ukazująca jego gabinet.

Przewidywany czas zwiedzania  8 – 10 godzin.

W cenie

– usługi przewodnickie w wybranym języku

Cena zależy od wybranego języka.  Cena podstawowa dotyczy języka polskiego.

*możliwość zamówienia transportu (auto, bus, autokar)

Zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pośrednictwem formularza kontaktowego w razie jakichkolwiek pytań lub potrzeby uzyskania dodatkowych informacji.

+48 607 202 052
+48 603 599 714
biuro@fifitravel.pl