Bukmacher Mostbet stworzył wszelkie warunki do dużych wygranych w zakładach sportowych i kasynach online dla graczy z Polski. Zasób ten wyróżnia się korzystnymi kursami, szeroką gamą wydarzeń, różnymi bonusami i ofertami specjalnymi, darmowymi zakładami, darmowymi spinami i kodami promocyjnymi Mostbet. A dla komfortu naszych graczy stworzyliśmy wygodną aplikację mobilną.
Okolice Trójmiasta – HEL – koniec Polski (8h)

Okolice Trójmiasta – HEL – koniec Polski (8h)

Opis

Jeśli potrzebujecie przewodnika po Trójmieście lub okolicach to mamy Wam do zaproponowania usługi w wielu językach (niemiecki, angielski, francuski, rosyjski, norweski, szwedzki itd.) i w atrakcyjnej cenie. Sprawdźcie!

PROGRAM VDedykujemy tym, którzy Trójmiasto zwiedzili i wymagają „czegoś więcej”. Od Ciebie zależy, który zakątek wybierzesz. Tym razem możesz dotrzeć na koniec Polski i ujrzeć z bliska bałtyckie foki oraz wojskowe fortyfikacje.

OKOLICE TRÓJMIASTA:
A. Hel – rejs statkiem lub przejazd autokarem  na półwysep –  wizyta w fokarium (placówka naukowo-edukacyjna  z fokami szarymi). Spacer główną ulicą miasta (ul. Wiejska), gdzie zobaczymy niską zabudowę chat rybackich. Dla wytrwałych możliwość wejścia na szczyt 40 m latarni morskiej.  W drodze na cypel helski ujrzymy kilka obiektów militarnych z okresu II Rzeczpospolitej (schrony, stanowiska ogniowe itp.). Do miasta można wrócić przechadzając się położoną nad brzegiem morskim ścieżką edukacyjną.

Przewidywany czas zwiedzania do 8 godzin.

W cenie

– usługi przewodnickie w wybranym języku

Cena zależy od wybranego języka.  Cena podstawowa dotyczy języka polskiego.

*możliwość zamówienia transportu (auto, bus, autokar)

Zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pośrednictwem formularza kontaktowego w razie jakichkolwiek pytań lub potrzeby uzyskania dodatkowych informacji.

+48 607 202 052
+48 603 599 714
biuro@fifitravel.pl