Okolice Trójmiasta – Kaszuby – polska Szwajcaria (8h)

Okolice Trójmiasta – Kaszuby – polska Szwajcaria (8h)

Opis

Jeśli potrzebujecie przewodnika po Trójmieście lub okolicach to mamy Wam do zaproponowania usługi w wielu językach (niemiecki, angielski, francuski, rosyjski, norweski, szwedzki itd.) i w atrakcyjnej cenie. Sprawdźcie!

PROGRAM V – Dedykujemy tym, którzy Trójmiasto zwiedzili i wymagają „czegoś więcej”. Od Ciebie zależy, który zakątek wybierzesz tym razem. Możesz odwiedzić Kaszuby niejednokrotnie nazywane z powodu ich malowniczych pejzaży –  polską Szwajcarią. 

Pojezierze Kaszubskie: przejazd do stolicy Kaszub  – Kartuz. Odwiedzimy Muzeum Kaszubskie, gdzie zobaczymy podstawowe obiekty związane z zajęciami tutejszej ludności oraz wytwory sztuki ludowej. Przejazd do  Muzeum Ceramiki Necla w Chmielnie. Kolejno udamy się do Wieżycy, gdzie będzie czekała na nas wspinaczka na wzniesienie. Dla chętnych wejście na wieżę widokową skąd będziemy mogli podziwiać panoramę Szwajcarii Kaszubskiej. Na zakończenie udamy się do  Centrum Edukacji i Promocji Regionu w Szymbarku, gdzie odwiedzimy dom do góry nogami i dotkniemy najdłuższej deski na świecie.

Przewidywany czas zwiedzania ok. 8 godzin

W cenie

– usługi przewodnickie w wybranym języku

Cena zależy od wybranego języka.  Cena podstawowa dotyczy języka polskiego.

*możliwość zamówienia transportu (auto, bus, autokar)

Zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pośrednictwem formularza kontaktowego w razie jakichkolwiek pytań lub potrzeby uzyskania dodatkowych informacji.

+48 607 202 052
+48 603 599 714
biuro@fifitravel.pl