Bukmacher Mostbet stworzył wszelkie warunki do dużych wygranych w zakładach sportowych i kasynach online dla graczy z Polski. Zasób ten wyróżnia się korzystnymi kursami, szeroką gamą wydarzeń, różnymi bonusami i ofertami specjalnymi, darmowymi zakładami, darmowymi spinami i kodami promocyjnymi Mostbet. A dla komfortu naszych graczy stworzyliśmy wygodną aplikację mobilną.

Okolice Trójmiasta – ŁEBA – ruchome wydmy (8-9h)

Opis

Jeśli potrzebujecie przewodnika po Trójmieście lub okolicach to mamy Wam do zaproponowania usługi w wielu językach (niemiecki, angielski, francuski, rosyjski, norweski, szwedzki itd.) i w atrakcyjnej cenie. Sprawdźcie!

PROGRAM V – Dedykujemy tym, którzy Trójmiasto zwiedzili i wymagają „czegoś więcej”. Od Ciebie zależy, który zakątek dziś wybierzesz. Może to czas aby wybrać się do Łeby i wspiąć się na najwyższe w Polsce wydmy ?

C. Łeba – przejazd autokarem. Wyprawę na teren Słowińskiego Parku Narodowego zaczniemy w Rąbce – przed nami ok. 13 km spaceru (dla chętnych możliwość wynajęcia elektrycznych wózków, którymi można podjechać pod najwyższą wydmę). Trasę zaczniemy brukowaną drogą, miniemy starą wyrzutnię rakietową (to znaczy, że jesteśmy już w połowie drogi) aż dojdziemy do zjawiskowych wydm ruchomych. Wspinaczka na najwyższą wydmę – Górę Łącką (około 40m n.p.m.) warta jest poświęcenia. Z jej szczytu rozpościerają się widoki na jezioro Łebsko z jednej strony, a morze Bałtyckie z drugiej. Z wydm schodzimy na plażę, którą kontynuujemy nasz spacer do miejsca  zbiórki.

Przewidywany czas zwiedzania 8-9 godzin

W cenie

– usługi przewodnickie w wybranym języku

Cena zależy od wybranego języka.  Cena podstawowa dotyczy języka polskiego.

*możliwość zamówienia transportu (auto, bus, autokar)

Zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pośrednictwem formularza kontaktowego w razie jakichkolwiek pytań lub potrzeby uzyskania dodatkowych informacji.

+48 607 202 052
+48 603 599 714
biuro@fifitravel.pl