Bukmacher Mostbet stworzył wszelkie warunki do dużych wygranych w zakładach sportowych i kasynach online dla graczy z Polski. Zasób ten wyróżnia się korzystnymi kursami, szeroką gamą wydarzeń, różnymi bonusami i ofertami specjalnymi, darmowymi zakładami, darmowymi spinami i kodami promocyjnymi Mostbet. A dla komfortu naszych graczy stworzyliśmy wygodną aplikację mobilną.

Przewodnik w wybranym języku – Polska

Opis

Szukacie przewodnika dla swojej grupy albo dla gości Waszej firmy? Zastanawiacie się czy oprowadzanie w wybranym przez Was języku jest możliwe?

Współpracujemy z przewodnikami w całej Polsce (nie tylko z dużych miast tj. Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk czy Szczecin).

W jakich językach pracujemy? M. in. w języku: polskim, angielskim, niemieckim, francuskim, rosyjskim, hiszpańskim, norweskim, szwedzkim, portugalskim, chińskim, hebrajskim (wybrane lokalizacje).

Wystarczy do nas napisać/zadzwonić i zapytać o ofertę cenową podając termin, preferowany język oprowadzania oraz wybrany program lub czas przeznaczony na zwiedzanie.

 

 

W cenie

– usługi przewodnickie w wybranym języku*

Cena zależy od wybranego języka i programu.  

Cena za najkrótszy program (2-3h) zaczyna się od 250zł i  dotyczy języka polskiego.

* Jeden przewodnik może oprowadzić grupę maksymalnie 40 osób.

Zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pośrednictwem formularza kontaktowego w razie jakichkolwiek pytań lub potrzeby uzyskania dodatkowych informacji.

+48 607 202 052
+48 603 599 714
biuro@fifitravel.pl