Odwiedź dom do góry nogami i poznaj świat polskich bajek.

PROGRAM:

Oferta skierowana jest szczególnie do dzieci i skupia się na atrakcjach, które będą dla nich wartościowe i zrozumiałe. Jest świetnym pomysłem na lekcję krajoznawczą w terenie pokazującą piękno Kaszub. Ponadto dzieci posłuchają najbardziej popularnych bajek, co w takim otoczeniu jest naprawdę fantastycznym doświadczeniem dla najmłodszych turystów.

Wycieczka odbywa się w Centrum Edukacji i Promocji Regionu w Szymbarku. Teren położony jest w województwie pomorskim i mianuje się sercem Kaszub. Otoczony jest gęstymi drzewami dzięki czemu panuje tu przyjemny, leśny klimat.

Na początku przewodnik pokaże najdłuższą deskę świata. Jej długość oraz historia naprawdę robi wrażenie. Następnym punktem jest domek do góry nogami. Jest rzeczywistych rozmiarów, a dzieci mogą się same przekonać jak to jest chodzić po suficie. W środku o bezpieczeństwo dbają pracownicy centrum, więc jeżeli komuś świat zawiruje zbyt mocno, można szybko opuścić domek.

Następną atrakcją jest Kaszubski Świat Bajek. Tam, dzieci będą mogły odpocząć i posłuchać najbardziej znanych i lubianych bajek takich jak: Jaś i Małgosia, Czerwony Kapturek, Kot w butach, Pinokio, Królewna Śnieżka, Kopciuszek, Śpiąca Królewna, Stoliczku nakryj się oraz Żabi Król. Bajki są w postaci audiobooka i czytane są przez polskich aktorów.

Na terenie są dostępne także inne atrakcje, takie jak: plac zabaw, park linowy, a także sklepik z pamiątkami czy sala biesiadna.

Powrót do domu w godzinach popołudniowych.

Cena wycieczki: od 70 zł/os. (cena zależy od ilości osób)

Cena zawiera:  usługę przewodnika, bilety wstępu: CEPR – Dom do góry nogami w Szymbarku, Świat Bajek, ubezpieczenie NNW, Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Pomocniczy

Cena nie zawiera: transportu*

*możliwość  zamówienia transportu w atrakcyjnej cenie (dla mniejszych grup wynajmujemy sprawdzone busy)