Bukmacher Mostbet stworzył wszelkie warunki do dużych wygranych w zakładach sportowych i kasynach online dla graczy z Polski. Zasób ten wyróżnia się korzystnymi kursami, szeroką gamą wydarzeń, różnymi bonusami i ofertami specjalnymi, darmowymi zakładami, darmowymi spinami i kodami promocyjnymi Mostbet. A dla komfortu naszych graczy stworzyliśmy wygodną aplikację mobilną.
SZYMBARK – DOM DO GÓRY NOGAMI

SZYMBARK – DOM DO GÓRY NOGAMI

Opis

WITÔMË NA KASZËBACH – odwiedź dom do góry nogami. 

PROGRAM:

Każdy, kto był w Szymbarku potwierdzi, że to niezwykłe miejsce. Szymbark jest położony w sercu Kaszub na terenie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego, u podnóża najwyższego wzniesienia na Pomorzu – Wieżycy. I to właśnie od tej atrakcji rozpocznie się wycieczka. Wieża widokowa umożliwia podziwianie widoków na Pojezierze Kaszubskie. Wzniesienie ma 328,6 m n.p.m. i otacza go las bukowy. Teren jest pod ochroną rezerwatu przyrody Szczyt Wieżyca.

Następnym punktem zwiedzania jest Centrum Edukacji i Promocji Regionu. Jest to miejsce, które przyciąga rzesze turystów. Chętnie przyjeżdżają tu dorośli, młodzież i rodzice z dziećmi. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. CEPR ma szczególnie bogatą ofertę atrakcji dla wycieczek szkolnych. Dlatego jest to miejsce idealne, aby na moment zamienić szkolne ławki i doświadczyć lekcję historii w terenie.

Na miejscu przewodnik pokaże między innymi najdłuższą deskę świata, Dom Sybiraka, bunkier „Gryf Pomorski”, Kaszubski Świat Bajek oraz Największy Fortepian Świata. Jednak najbardziej znanym obiektem jest domek do góry nogami. Wejście do środka i chodzenie po suficie zamiast po podłodze to niecodzienne i fascynujące doświadczenie. Jest przy tym zawsze dużo śmiechu, gdyż naszym oczom trudno przyzwyczaić się do chodzenia po krzywiznach domku i łatwo o utratę równowagi.

Dodatkowo zapraszamy do własnoręcznego wypieku chleba (ok. 12 zł. / os.) lub przejazdu wozami drabiniastymi (ok. 12 zł / os.) i na ognisko.

W cenie

Cena: od  77zł/os. (cena zależy od ilości osób)

Cena zawiera: usługę przewodnika, bilety wstępu: wieża w Wieżycy, CEPR w Szymbarku, ubezpieczenie NNW, Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Pomocniczy

Cena nie zawiera: transportu*

*możliwość  zamówienia transportu w atrakcyjnej cenie (dla mniejszych grup wynajmujemy sprawdzone busy

Zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pośrednictwem formularza kontaktowego w razie jakichkolwiek pytań lub potrzeby uzyskania dodatkowych informacji.

+48 607 202 052
+48 603 599 714
biuro@fifitravel.pl