Bukmacher Mostbet stworzył wszelkie warunki do dużych wygranych w zakładach sportowych i kasynach online dla graczy z Polski. Zasób ten wyróżnia się korzystnymi kursami, szeroką gamą wydarzeń, różnymi bonusami i ofertami specjalnymi, darmowymi zakładami, darmowymi spinami i kodami promocyjnymi Mostbet. A dla komfortu naszych graczy stworzyliśmy wygodną aplikację mobilną.
WYCIECZKA SZKOLNA – DODATKOWE ATRAKCJE (POMORSKIE)

WYCIECZKA SZKOLNA – DODATKOWE ATRAKCJE (POMORSKIE)

Opis

Często bywa tak, że dzieci szybko nudzą się samym zwiedzaniem miasta. Może warto urozmaicić wycieczkę szkolną o dodatkowe atrakcje. Dzięki temu, młodzież będzie z entuzjazmem wspominać wyjazd!

OGNISKO Z KIEŁBASKAMI
Zamiast obiadem w restauracji wycieczkę można zakończyć ogniskiem z kiełbaskami w pobliżu lasu.

WIZYTA NA FERMIE STRUSI AFRYKAŃSKICH
Dowiecie się wielu ciekawostek o strusiach afrykańskich. Na przykład, dla ilu osób można zrobić jajecznicę z jednego strusiego jaja. Chętni mogą spróbować dosiąść wielbłąda.

ZAJĘCIA PRZYRODNICZE Z ORNITOLOGAMI
Poznacie ptaki polskiego pomorza oraz ich „mieszkania”. Dowiecie się czym ptaki najlepiej karmić zimą i jak prawidłowo zbudować domek lęgowy dla małych latających przyjaciół.

WIZYTA U FOCZEJ RODZINKI Z LEKCJĄ PRZYRODY Z ICHTIOLOGAMI
Z bliska zobaczycie jak inteligentnymi ssakami są foki zamieszkujące nasz Bałtyk, poznacie również historię bałtyckiego morświna i ryb, które na co dzień trafiają na Wasze talerze.

GARNCARSTWO NA KASZUBACH (ale nie tylko na Kaszubach)
Wizyta w warsztacie kaszubskim, gdzie zobaczycie jak wyrabia się garnki z gliny. Może sami coś ulepicie? Zapraszamy do wspólnej zabawy!

DZIEŃ NA KASZUBSKIEJ WSI
Pobyt w gospodarstwie agroturystycznym, gdzie poznacie mieszkające w nim zwierzaki, przejedziecie się wozem drabiniastym, nauczycie się kaszubskiego abecadła lub zrobicie zabawki z siana.

W INDIAŃSKIEJ WIOSCE
Przejazd do Wioski Indiańskiej. Na miejscu czeka na Was wiele atrakcji: gry i zabawy indiańskie, poznawanie zwyczajów, nadawanie barw wojennych, a przy ognisku wódz nada Wam imiona.

SZKOŁA PRZETRWANIA (SURVIVAL)
Przejazd na miejsce zbiórki. W naszym obozie czeka na Was wspinaczka po sztucznej ścianie, tor przeszkód i zjazdy na linie, a po ciężkiej pracy ognisko z kiełbaskami i bigosem oraz niespodzianką.

GRA MIEJSKA
Zabawa polega na zwiedzaniu, które połączone jest z konkursem na orientację. Uczestnicy będą poszukiwać zabytków za pomocą mapy i kompasu. Przewodnik na wesoło będzie opowiadać o miejscach, które grupa będzie mijać po drodze. Zabawa ułatwia przyswajanie wiedzy historycznej. Po dotarciu do określonego celu i wykonaniu zadań specjalnych nastąpi rozstrzygnięcie konkursu i rozdanie nagród.

GOCI – DAWNI MIESZKAŃCY POMORZA
Na zajęciach będziecie mogli dowiedzieć się skąd do nas przybyli, jak żyli i czym się zajmowali mieszkańcy dawnych pomorskich osad.

WARSZTATY Z BURSZTYNEM
Czym jest bursztyn? Jak powstał nasz bałtycki jantar i jak go odróżnić od plastikowych podróbek? Trochę historii, trochę przyrody, a przede wszystkim dobra zabawa poprzez naukę.

STADION ENERGA W GDAŃSKU
Zwiedzanie „bursztynowego” stadionu stanowi nie lada atrakcję nie tylko dla fanów piłki nożnej. Zobaczyć można szatnię sportowców, loże dla VIP-ów, miejsca biznesowe oraz część gastronomiczną. Na końcu będzie możliwość podejść pod samą murawę.

W cenie

Cena: od 10 zł/os. (cena zależy od ilości osób oraz rodzaju wybranej atrakcji)

Zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pośrednictwem formularza kontaktowego w razie jakichkolwiek pytań lub potrzeby uzyskania dodatkowych informacji.

+48 607 202 052
+48 603 599 714
biuro@fifitravel.pl