Bukmacher Mostbet stworzył wszelkie warunki do dużych wygranych w zakładach sportowych i kasynach online dla graczy z Polski. Zasób ten wyróżnia się korzystnymi kursami, szeroką gamą wydarzeń, różnymi bonusami i ofertami specjalnymi, darmowymi zakładami, darmowymi spinami i kodami promocyjnymi Mostbet. A dla komfortu naszych graczy stworzyliśmy wygodną aplikację mobilną.

Ziemia Chełmińska – 2 DNI

Opis

1 dzień.

Poranny wyjazd do Chełmna. Po drodze przerwa na zwiedzanie urokliwej starówki Grudziądza położonego nad Wisłą. Przyjazd do ośrodka, zakwaterowanie i obiad. Dwugodzinna wyprawa do Kałdusa i Starogrodu – miejsc pierwszej lokacji Chełmna. Powrót na wieczorne ognisko do ośrodka.

2 dzień.

Śniadanie i kilkugodzinna wyprawa po Chełmnie (ok. 6 h z przerwą na obiad). Wyjazd w drogę powrotną.

W cenie

Cena: od 258 zł/os. (cena zależy od ilości uczestników, miejsca wyjazdu oraz standardu noclegu)

Cena zawiera: transport, nocleg ze śniadaniem, obiad, ognisko, ubezpieczenie NNW, usługi pilota i miejscowego przewodnika na 2 dni, bilety wstępu: Muzeum Ziemi Chełmińskiej, klasztor – krypty

Cena nie zawiera: obiadu w 2 dniu

Zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pośrednictwem formularza kontaktowego w razie jakichkolwiek pytań lub potrzeby uzyskania dodatkowych informacji.

+48 607 202 052
+48 603 599 714
biuro@fifitravel.pl