Bukmacher Mostbet stworzył wszelkie warunki do dużych wygranych w zakładach sportowych i kasynach online dla graczy z Polski. Zasób ten wyróżnia się korzystnymi kursami, szeroką gamą wydarzeń, różnymi bonusami i ofertami specjalnymi, darmowymi zakładami, darmowymi spinami i kodami promocyjnymi Mostbet. A dla komfortu naszych graczy stworzyliśmy wygodną aplikację mobilną.
Żuławy Gdańskie – 1 DZIEŃ

Żuławy Gdańskie – 1 DZIEŃ

Opis

PROGRAM:

Przejazd do Wróblewa – gdzie ujrzymy starą kaplicę do której dawnej można było dostać się na mszę wyłącznie płynąc łodzią. Potem przejedziemy do Trutnowy – gdzie będziemy mogli zwiedzić najbardziej zadbany dom podcieniowy na Żuławach Gdańskich. Następnie pojedziemy do Palczewa, gdzie znajduje się jedyny na tych terenach drewniany kościół z oryginalnym, bogatym wnętrzem. W Żelichowie będziemy mogli dowiedzieć się więcej o kulturze Żuław żywej do dziś, odwiedzimy dom podcieniowy „Mały Holender” a także kościół pw. Świętego Mikołaja. Na sam koniec możliwość zorganizowania ogniska/grilla.

W cenie

Cena: od 74 zł/os.(cena zależy od ilości uczestników, miejsca wyjazdu)

Cena zawiera: transport i koszty z nim związane, usługę pilota – przewodnika, bilety wstępu:
Trutnowy, Żelichów, ubezpieczenie NNW

Zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pośrednictwem formularza kontaktowego w razie jakichkolwiek pytań lub potrzeby uzyskania dodatkowych informacji.

+48 607 202 052
+48 603 599 714
biuro@fifitravel.pl