Bukmacher Mostbet stworzył wszelkie warunki do dużych wygranych w zakładach sportowych i kasynach online dla graczy z Polski. Zasób ten wyróżnia się korzystnymi kursami, szeroką gamą wydarzeń, różnymi bonusami i ofertami specjalnymi, darmowymi zakładami, darmowymi spinami i kodami promocyjnymi Mostbet. A dla komfortu naszych graczy stworzyliśmy wygodną aplikację mobilną.

Na bieżąco z nową infrastrukturą – "córka" SKM – PKM

W naszym regionie pojawia się wiele nowych inwestycji, które tworzone są z myślą o korzystaniu z niej przez przybywających do nas turystów. Jedną z takich inwestycji jest linia kolejowa łącząca port lotniczy z centrum Gdańska i Gdyni. Dotychczas, przybywający do nas drogą lotniczą goście, aby dostać się do centrum Gdańska i Gdyni, mogli skorzystać z usług taxi albo autobusu liniowego. Od niedawna do ich dyspozycji oddano nową linię kolejki SKM czyli PKM - Pomorską Kolejkę Metropolitalną, którą przybyć można do dworca kolejowego we Wrzeszczu lub bezpośrednio na stację Gdynia Główna. Wiele osób aby dostać się na lotnisko bądź przybyć z niego do miasta wybiera właśnie ten ostatni środek lokomocji. Aby sprawdzić jak on działa postanowiłem odbyć podróż na lotnisko i z powrotem właśnie kolejką. Pierwsze wrażenie jest bardzo pozytywne. Właściwie to tylko można mówić tylko pozytywnie o tej inwestycji. Wymienię tylko niektóre z nich. Pociąg ruszył z dworca punktualnie. Pociągi kursują w odstępach około 30-minutowych a więc dość często. Wagony są czyste i nowoczesne. Bardzo dużo informacji zarówno na peronach jak i we wnętrzu składu. Cena za przejazd bardzo przystępna. Fotele są bardzo wygodne i jest ich dużo w wagonie. Składy posiadają także WC; mimo że czas przejazdu jest krótki – ok. 25 minut. Krótko mówiąc – pełny komfort. Ponadto trasa przejazdu biegnie przez urocze tereny Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

SKM Trójmiasto PKM

Swoim gościom będę proponował, aby jadąc na lotnisko korzystali z usług Szybkiej Kolei Miejskiej. Naprawdę warto! Marian

Zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pośrednictwem formularza kontaktowego w razie jakichkolwiek pytań lub potrzeby uzyskania dodatkowych informacji.

+48 607 202 052
+48 603 599 714
biuro@fifitravel.pl