Bukmacher Mostbet stworzył wszelkie warunki do dużych wygranych w zakładach sportowych i kasynach online dla graczy z Polski. Zasób ten wyróżnia się korzystnymi kursami, szeroką gamą wydarzeń, różnymi bonusami i ofertami specjalnymi, darmowymi zakładami, darmowymi spinami i kodami promocyjnymi Mostbet. A dla komfortu naszych graczy stworzyliśmy wygodną aplikację mobilną.

Wrześniowe Last Minute

Lato powoli dobiega końca. Czuć już jesień w powietrzu. Dni są nieco krótsze, a temperatura coraz niższa. Dzieci wróciły do szkoły. Czas urlopowy jakby ma się ku końcowi. Na szczęście, oferta wyjazdów posezonowych jest długa. Zawsze można wybrać coś dla siebie, nawet w czasie pandemii. My, od zawsze byliśmy zdania, że wrzesień to miesiąc bardzo wdzięczny do wszelakich podróży. Słońce nie jest już palącą lampą, a kolejki do zajęcia stolika w restauracji są krótsze. Pomimo pandemii, polskie wybrzeże i górskie kurorty pełne były turystów. Zdaje się, że nasze społeczeństwo nadal pragnie podróżować i zwiedzać Polskę.

Wyjątkową popularnością cieszy się w tym szczególnym czasie agroturystyka w małych miejscowościach. Jest to zrozumiałe, że turyści obecnie wybierają miejsca z dala od dużych, zatłoczonych miast. Lepiej jest trzymać się na dystans od skupisk ludzkich i wyruszyć do przytulnych miejsc gdzie można ukryć się przed tłumem. Są to miejsca, gdzie wiatr pachnie świeżością, poranna rosa nadaje soczystości trawie, a szum fal uspokaja umysł i odpręża ciało. Kiedy naprawdę odpoczywasz to wtedy można powiedzieć, że jest się na urlopie. Bez pośpiechu i bez stresu. Jak dostrzegasz rytm życia przyrody w takich niezwykłych miejscach, to po prostu zapominasz o codziennych sprawach i cieszysz się widokami.

Jako, że pochodzimy z Trójmiasta, to bardzo bliskie jest dla nas morze, jak również Kaszuby. Z pewnością słyszeliście o letnim kurorcie czyli wsi Kątach Rybackich. Z jednej strony morze, z drugiej Zalew Wiślany. Plaża jest szeroka i piaszczysta, idealnie nadaje się na długie spacery. Pojechać tam na weekendowe Last Minute we wrześniu to naprawdę gwarancja dobrego odpoczynku. Nie zabraknie też atrakcji takich jak basen czy spa oraz zabaw dla najmłodszych.

Kolejne miejsce, które jest dla nas wyjątkowe to Kaszuby. Duże obszary leśne w czasie jesieni to raj dla grzybiarzy. Można ich także spotkać przy drogach i kupić gotowe zbiory. Oferta noclegowa to zarówno agroturystyka jak i hotele z basenem. Bez względu na rodzaj noclegu, menu zawsze jest rozszerzone o regionalne dania. Polecamy spróbować na przykład czerninę po kaszubsku, zupę z węgorza bądź gęś pomorską w owocowym sosie.  Jednym słowem ma być suto i smacznie. Kaszubskie jeziora, kręte drogi i lekkie wzgórza to krajobrazy niczym z pocztówki.

Myśląc o wrześniowych wyjazdach, mamy również w głowie aktywności sportowe, które polecamy na wrześniowe weekendy. Jesteśmy zwolennikami rowerowych przejażdżek, jak również weekendów pod żaglami. Szczególnie rekomendujemy trasę rowerową wokół Wyspy Sobieszewskiej. To niecałe 30 km łagodnej trasy wzdłuż Zatoki Gdańskiej. Po sezonie, nie ma już takich tłumów i można spokojnie mieć trochę przestrzeni dla siebie. Co do żagli natomiast, polecamy skontaktować się z nami bezpośrednio i ustalić szczegóły https://fifitravel.pl/kontakt/. Posezonowe rejsy na Zatoce Gdańskiej cieszą się dużą popularnością. Można skorzystać ze słonecznej pogody i popłynąć z rodziną na obiad na Hel. Jest to z pewnością ciekawy pomysł na spędzenie weekendu nieco inaczej i zobaczenie Trójmiasta z perspektywy wody. Zapraszamy na wrześniowe Last Minute!

Zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pośrednictwem formularza kontaktowego w razie jakichkolwiek pytań lub potrzeby uzyskania dodatkowych informacji.

+48 607 202 052
+48 603 599 714
biuro@fifitravel.pl