Bukmacher Mostbet stworzył wszelkie warunki do dużych wygranych w zakładach sportowych i kasynach online dla graczy z Polski. Zasób ten wyróżnia się korzystnymi kursami, szeroką gamą wydarzeń, różnymi bonusami i ofertami specjalnymi, darmowymi zakładami, darmowymi spinami i kodami promocyjnymi Mostbet. A dla komfortu naszych graczy stworzyliśmy wygodną aplikację mobilną.

GDAŃSK – GRA MIEJSKA DLA SZKOŁY PODSTAWOWEJ (2 – 2,5h)

Opis

Oferta jest skierowana do dzieci szkoły podstawowej, ponieważ nie jest to zwyczajne zwiedzanie, a poznawanie miasta poprzez zabawę. Jest to idealna propozycja dla najmłodszych turystów, którzy nie zawsze potrafią się skupić na tradycyjnym zwiedzaniu. Alternatywą jest gra miejska, która łączy w sobie ruch, umiejętności poradzenia sobie w nowym terenie oraz drużynowe działanie. Ważna jest też dobra pamięć oraz spryt.

Podczas gry grupie towarzyszą pomocnicy z naszego biura, dzięki czemu cała zabawa jest pod kontrolą i jest zachowane bezpieczeństwo uczestników. Pomocnicy udzielają wskazówek co prowadzi dzieci do rozwiązywania kolejnych zadań. Ważnym elementem jest mapa i współpraca przy jej odczytywaniu. Celem zabawy jest odnalezienie skarbu, który jest jednocześnie nagrodą.

Czas start! Kto pierwszy ten lepszy!

W cenie

Cena : 40zł/os.  (kalkulacja na minimum 30 osób)

W cenie: przygotowanie gry miejskiej oraz jej realizacja w terenie, opieka przewodnika, materiały potrzebne do realizacji gry miejskiej, nagroda dla uczestników gry (skarb)

Zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pośrednictwem formularza kontaktowego w razie jakichkolwiek pytań lub potrzeby uzyskania dodatkowych informacji.

+48 607 202 052
+48 603 599 714
biuro@fifitravel.pl