Bukmacher Mostbet stworzył wszelkie warunki do dużych wygranych w zakładach sportowych i kasynach online dla graczy z Polski. Zasób ten wyróżnia się korzystnymi kursami, szeroką gamą wydarzeń, różnymi bonusami i ofertami specjalnymi, darmowymi zakładami, darmowymi spinami i kodami promocyjnymi Mostbet. A dla komfortu naszych graczy stworzyliśmy wygodną aplikację mobilną.
ODRY – FOJUTOWO – TUCHOLA – 1 DZIEŃ

ODRY – FOJUTOWO – TUCHOLA – 1 DZIEŃ

Opis

PROGRAM:

Przejazd do rezerwatu „Kręgi kamienne” – gdzie ujrzymy cmentarzysko Gotów, którzy osiedlili się w Odrach ok.70/80 roku n.e. Przejazd do Fojutowa – niespotykanego miejsca, gdzie krzyżują się dwie rzeki,ale na różnym poziomie. Kolejno udamy się do serca borów – Tucholi, gdzie zwiedzimy przyrodnicze Muzeum Borów Tucholskich. Na sam koniec możliwość zorganizowania ogniska/grilla.

W cenie

Cena: od 120 zł/os. (cena zależy od ilości uczestników, miejsca wyjazdu)

Cena zawiera: transport i koszty z nim związane, usługę pilota – przewodnika, bilety wstępu: rezerwat „Kręgi kamienne”, Muzeum w Tucholi, ubezpieczenie NNW, Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Pomocniczy

Zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pośrednictwem formularza kontaktowego w razie jakichkolwiek pytań lub potrzeby uzyskania dodatkowych informacji.

+48 607 202 052
+48 603 599 714
biuro@fifitravel.pl