Bukmacher Mostbet stworzył wszelkie warunki do dużych wygranych w zakładach sportowych i kasynach online dla graczy z Polski. Zasób ten wyróżnia się korzystnymi kursami, szeroką gamą wydarzeń, różnymi bonusami i ofertami specjalnymi, darmowymi zakładami, darmowymi spinami i kodami promocyjnymi Mostbet. A dla komfortu naszych graczy stworzyliśmy wygodną aplikację mobilną.
Okolice Trójmiasta – SZTUTOWO – Muzeum Stutthof (ok. 4h)

Okolice Trójmiasta – SZTUTOWO – Muzeum Stutthof (ok. 4h)

Opis

Jeśli potrzebujecie przewodnika po Trójmieście lub okolicach to mamy Wam do zaproponowania usługi w wielu językach (niemiecki, angielski, francuski, rosyjski, norweski, szwedzki itd.) i w atrakcyjnej cenie. Sprawdźcie!

PROGRAM V – Dedykujemy tym, którzy Trójmiasto zwiedzili i wymagają „czegoś więcej”. Od Ciebie zależy, które miejsce teraz wybierzesz. Proponujemy poznać oddalone o 50 km od Gdańska – Sztutowo, a dokładniej Muzeum Stutthof. W czasach II wojny światowej funkcjonował tu niemiecki, nazistowski obóz koncentracyjny – miejsce przez które przeszli więźniowie z 28 państw należący do  40 różnych narodowości.

 Sztutowo – przejazd autokarem –  Muzeum Stutthof  – zwiedzanie baraków byłego obozu koncentracyjnego (część SS-mańska, kantyna, bunkry, stary obóz, blok VIII i VIII a, blok kobiecy, komora gazowa, krematorium, nowy obóz, pomnik walki i męczeństwa, stos całopalny) . Dla chętnych możliwość obejrzenia krótkiego filmu w sali kinowej.

Przewidywany czas zwiedzania ok. 4 godzin

W cenie

– usługi przewodnickie w wybranym języku

Cena zależy od wybranego języka.  Cena podstawowa dotyczy języka polskiego.

*możliwość zamówienia transportu (auto, bus, autokar)

Zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pośrednictwem formularza kontaktowego w razie jakichkolwiek pytań lub potrzeby uzyskania dodatkowych informacji.

+48 607 202 052
+48 603 599 714
biuro@fifitravel.pl