Bukmacher Mostbet stworzył wszelkie warunki do dużych wygranych w zakładach sportowych i kasynach online dla graczy z Polski. Zasób ten wyróżnia się korzystnymi kursami, szeroką gamą wydarzeń, różnymi bonusami i ofertami specjalnymi, darmowymi zakładami, darmowymi spinami i kodami promocyjnymi Mostbet. A dla komfortu naszych graczy stworzyliśmy wygodną aplikację mobilną.
WROCŁAW – KARPACZ – SZKLARSKA PORĘBA – KSIĄŻ – 5 DNI

WROCŁAW – KARPACZ – SZKLARSKA PORĘBA – KSIĄŻ – 5 DNI

Opis

PROGRAM:


1 dzień

Wyjazd z dowolnego miasta – miejsce i godzina do uzgodnienia, przejazd nocny do Wrocławia.

2 dzień

Przyjazd do Wrocławia. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem: Stare Miasto, Uniwersytet z Aulą Leopoldina, Rynek, Ratusz, Wyspy Odrzańskie, Ostrów Tumski, Panorama Racławicka. Po zwiedzaniu czas wolny. Przejazd na nocleg, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień

Śniadanie, przejazd do Jeleniej Góry na Zamek Chojnik – zwiedzanie Zamku. Przejazd do Szklarskiej Poręby i zwiedzanie Muzeum Ziemi. Przejście do Wodospadu Szklarki i do Wodospadu Kamieńczyk oraz zwiedzanie miasta. Czas wolny. Obiadokolacja i nocleg.

4 dzień

Całodzienna wycieczka po Karkonoskim Parku Narodowym: Świątynia Wang – cenny zabytek wzniesiony na wzór najlepszych przykładów skandynawskiego, drewnianego budownictwa sakralnego, wjazd wyciągiem krzesełkowym na Kopę, piesza wycieczka na Śnieżkę. Czas wolny w Karpaczu. Obiadokolacja, nocleg.

5 dzień

Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do Wałbrzycha na Zamek w Książu. Zwiedzanie zamku – trasa Maksymiliana lub trasa śladami II wojny światowej – do wyboru. Powrót do domu późnym wieczorem.

W cenie

Cena: od 600 zł/os. (cena zależy od ilości uczestników, miejsca wyjazdu oraz standardu noclegu)

Cena zawiera:

  • transport autokarem

  • 3 noclegi w Karpaczu, 3 śniadania, 3 obiadokolacje

  • opiekę pilota na całej trasie

  • ubezpieczenie NNW

  • usługi przewodników we Wrocławiu, Szklarskiej Porębie, Karpaczu, Chojniku, Książu

  • podatek VAT

Cena nie zawiera:

  • biletów wstępu: Karkonoski Park Narodowy, Wodospad Kamieńczyk, Wodospad Szklarki, Świątynia Wang; Wrocław: Panorama Racławicka, Aula Leopoldina, Katedra na Ostrowie Tulskim, Zamek Książ, Zamek Chojnik wjazdu kolejką krzesełkową na Kopę

Zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pośrednictwem formularza kontaktowego w razie jakichkolwiek pytań lub potrzeby uzyskania dodatkowych informacji.

+48 607 202 052
+48 603 599 714
biuro@fifitravel.pl