Bukmacher Mostbet stworzył wszelkie warunki do dużych wygranych w zakładach sportowych i kasynach online dla graczy z Polski. Zasób ten wyróżnia się korzystnymi kursami, szeroką gamą wydarzeń, różnymi bonusami i ofertami specjalnymi, darmowymi zakładami, darmowymi spinami i kodami promocyjnymi Mostbet. A dla komfortu naszych graczy stworzyliśmy wygodną aplikację mobilną.
Zielona szkoła w Centrum Edukacji Ekologicznej

Zielona szkoła w Centrum Edukacji Ekologicznej

Opis

W północnej części Borów Tucholskich znajduje się ośrodek blisko jeziora Charzykowskiego.

Centrum objęte jest opieką Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. W najbliższej okolicy znajduje się Park Narodowy Bory Tucholskie, Zaborski Park Krajobrazowy, Wdzydzki, Tucholski, Wodecki oraz Leśny Kompleks Promocyjny Woziwoda.

W czasie pobytu organizowane są zajęcia głównie z zakresu przyrody, prowadzone przez pracowników naukowo-dydaktycznych. W zajęcia zaangażowana jest także kadra uczelni wyższych z Bydgoszczy i Torunia. Młodzież ma także szansę na rozmowę z pracownikami parku narodowego oraz leśnikami.

Przykładowe tematy:

a)   las, łąka, jezioro jako złożone struktury przyrodnicze

b)   rozpoznanie gatunków drzew, krzewów, roślin

c)   obserwacja i rozpoznanie zwierząt zamieszkujących różne środowiska

d)   skutki obecności i gospodarczej działalności człowieka w środowisku, ochrona przyrody

e)   wybrane elementy hodowli, uprawy i ochrony lasów

f)   ochrona wód-oczyszczalnie ścieków, strefy ochronne

Z przedstawionych propozycji korzystać można wybiórczo lub realizować je jako bloki programowe. Zajęcia prowadzone są w specjalistycznych pracowniach, które posiadają pomoce dydaktyczne (mikroskopy, komputery, projektory multimedialne, tablice samokopiujące.) Programy można dostosować do wieku uczestników.

Noclegi są w domkach wieloosobowych. Domki posiadają pokoje różnej wielkości, łazienki. Do dyspozycji jest również świetlica. Na terenie ośrodka znajduje się stołówka, plac zabaw, boisko oraz miejsce na ognisko.

 

W cenie

Cena od 295 zł/os./ za 3 dni

Cena obejmuje: 2 noclegi z 3 posiłkami, ognisko, realizację programów wybranych przez nauczyciela lub opiekuna, osobę prowadzącą zajęcia, korzystanie z sal wykładowych i pomocy naukowych.  ubezpieczenie NNW, Tustystyczny Fundusz Gwarancyjny i Pomocniczy.

Cena nie zawiera: transportu*

*możliwość  zamówienia transportu w atrakcyjnej cenie (dla mniejszych grup wynajmujemy sprawdzone busy)

(cena ostateczna zależy od ilości noclegów, uczestników oraz od ilości świadczeń)

Zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pośrednictwem formularza kontaktowego w razie jakichkolwiek pytań lub potrzeby uzyskania dodatkowych informacji.

+48 607 202 052
+48 603 599 714
biuro@fifitravel.pl