Bukmacher Mostbet stworzył wszelkie warunki do dużych wygranych w zakładach sportowych i kasynach online dla graczy z Polski. Zasób ten wyróżnia się korzystnymi kursami, szeroką gamą wydarzeń, różnymi bonusami i ofertami specjalnymi, darmowymi zakładami, darmowymi spinami i kodami promocyjnymi Mostbet. A dla komfortu naszych graczy stworzyliśmy wygodną aplikację mobilną.

Co warto zwiedzić wybierając się na Dolny Śląsk?

Dolny Śląsk to niezwykle ciekawy region Polski, który chętnie odwiedzany jest przez turystów nie tylko w ramach wycieczek krajoznawczych. W sezonie turystycznym można spotkać tu wielu naszych sąsiadów zza granicy, których również fascynuje historia i urok tego pięknego miejsca. Jakie sekrety skrywa Dolny Śląsk i co można tam zobaczyć?

Niezwykłe miasta Dolnego Śląska: Wrocław, Wałbrzych, Karpacz

Dolny Śląsk to część historycznej krainy Śląska w południowo-zachodniej Polsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Zarówno miłośnicy historii, dawnej architektury, jak i pieszych wycieczek oraz trekkingu górskiego będą zachwyceni urokami tego regionu.

Wrocław, Karpacz, Wałbrzych to tylko kilka miast, które każdy Polak musi odwiedzić chociaż raz w życiu. Wrocławski rynek uważany jest za jeden z najpiękniejszych w Europie, a Panorama Racławicka zachwyca swoimi ogromnymi rozmiarami i mnogością detali.

Karpacz to z kolei doskonałe miejsce dla turystów o każdej porze roku. Zachwycające widoki górskie, klimatyczne hotele i restauracje oraz trasy piesze i rowerowe to coś, co doceniają turyści z całego świata.

Wałbrzych, pomimo swoich skromniejszych rozmiarów, zachwyca piękną architekturą i miejscami, które stanowią kolebkę dolnośląskiej kultury i sztuki. Trudno nie wspomnieć o zachwycającym zamku Książ, który według legend został wybudowany jedenaście wieków temu! 

Zamki i pałace Dolnego Śląska

Ciężko zliczyć wszystkie pałace i zamki w Polsce, ale z pewnością ogromna część z nich znajduje się właśnie na Dolnym Śląsku. Region ten ze względu na położenie od setek lat stanowił teren obronny i taktyczny, zatem liczba historycznych i wojskowych budowli przyprawia o zawrót głowy!

Zamek Książ to najbardziej popularne miejsce odwiedzin turystów, jednak ciężko nie wspomnieć o zapierającym dech w piersiach Zamku Kliczków w okolicach Bolesławca oraz Zamku Chojnik, który otaczają piękne tereny zielone. Zamek Grodno i Zamek Bolków to miejsca, w które koniecznie musicie zabrać aparat fotograficzny! To niepowtarzalna okazja na podróż do przeszłości i uchwycenie pięknych ujęć.

Dolny Śląsk obfituje również w przepiękne pałace, które dzięki miłośnikom historii tego regionu zostały odnowione i udostępnione do zwiedzania. Wizyta w pałacach Korbielowice, Kamieniec czy Wojanów pozwoli Wam poznać zwyczaje i sposób spędzania czasu naszych przodków.

Dolnośląskie krajobrazy: Góry Karkonosze i Sudety

Wałbrzych, Wrocław, Karkonosze, Sudety i cały Górny Śląsk - wycieczka w te okolice to niezwykłe doświadczenie, które nie tylko pozwoli Wam na zdobycie ciekawej wiedzy poznaniu tamtejszej kultury, ale także pozwoli naładować baterie na cały rok.

Sudety to zachwycający łańcuch górski, który znajduje się na terenie Polski i Czech oraz częściowo w Niemczech. Najwyższym szczytem jest Śnieżka, która mierzy aż 1603 m n.p.m. i jest chętnie odwiedzaną górą przez turystów w każdym wieku. Teren Śnieżki i Karkonoszy obfituje w ciekawą faunę i florę - spotkać tu można duże skupiska buków i świerków, a mieszkające tu zwierzęta takie jak jelenie, lisy, bażanty i salamandry, doskonale czują się w tym środowisku.

Wycieczka na Dolny Śląsk to idealne rozwiązanie dla zorganizowanych grup i turystów w każdym wieku. Doskonale zorganizowana wyprawa dostarczy Wam wielu wrażeń i na zawsze zapadnie w Waszej pamięci. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pośrednictwem formularza kontaktowego w razie jakichkolwiek pytań lub potrzeby uzyskania dodatkowych informacji.

+48 607 202 052
+48 603 599 714
biuro@fifitravel.pl