Bukmacher Mostbet stworzył wszelkie warunki do dużych wygranych w zakładach sportowych i kasynach online dla graczy z Polski. Zasób ten wyróżnia się korzystnymi kursami, szeroką gamą wydarzeń, różnymi bonusami i ofertami specjalnymi, darmowymi zakładami, darmowymi spinami i kodami promocyjnymi Mostbet. A dla komfortu naszych graczy stworzyliśmy wygodną aplikację mobilną.

Wyjazdy grupowe zagraniczne

Wyjazdy dla grup za granicę to doskonała odskocznia od polskiej tradycji i udanie się w bardziej odległe tereny. To możliwość poznania nowych kultur i kuchni. Jako biuro turystyczne Fifi Travel zależy nam na przybliżeniu naszym podróżnym historii i tradycji danego kraju. Oczywiście pamiętamy o dobrej zabawie i staramy się zapewnić naszym gościom lokalne atrakcje jak na przykład „Wieczór grecki” w Atenach.

W naszej ofercie mamy różne rodzaje wyjazdów. Mogą to być wycieczki objazdowe z intensywnym programem zwiedzania bądź nastawione na wypoczynek i relaks. Poniżej znajdziecie wycieczki do państw ościennych (Litwa, Łotwa, Estonia, Niemcy – Berlin, Poczdam, Czechy – Praga, Skalne Miasto). Chętnie wybieranym kierunkiem przez naszych klientów jest LITWA-ŁOTWA-ESTONIA-5 DNI. Jest to wyprawa SZLAKIEM BAŁTYCKICH STOLIC. Wycieczka oparta jest na zwiedzaniu Wilna, Rygi, Tallina i Kowna.

Atrakcyjną ofertą jest Albania samolotem dla grup – 7 DNI. Wycieczka zaczyna się w Korfu/Skopje. Następnie, dzień zaczyna się od zobaczenia antycznej osady Butrint wpisanej na listę UNESCO. Drugim punkiem z listy UNESCO jest miasto-muzeum Gjirokastra. Ponadto zapraszamy na wieczór z regionalną muzyką albańską i wypoczynek na plaży. Organizujemy również wycieczki do innych ciepłych krajów, do Grecji czy Izraela. Dla wytrwałych proponujemy też wycieczkę do Sankt Petersburga – miasta cara Piotra Wielkiego. Jak mówi piosenka, kto zobaczy wieczorem to miasto od razu się w nim zauroczy.

Jest to tylko część tego, co możemy Wam zaproponować. Napiszcie jaki kraj Was interesuje, a my przygotujemy ofertę specjalnie dostosowaną do Waszych wymogów.

Zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pośrednictwem formularza kontaktowego w razie jakichkolwiek pytań lub potrzeby uzyskania dodatkowych informacji.

+48 607 202 052
+48 603 599 714
biuro@fifitravel.pl