Bukmacher Mostbet stworzył wszelkie warunki do dużych wygranych w zakładach sportowych i kasynach online dla graczy z Polski. Zasób ten wyróżnia się korzystnymi kursami, szeroką gamą wydarzeń, różnymi bonusami i ofertami specjalnymi, darmowymi zakładami, darmowymi spinami i kodami promocyjnymi Mostbet. A dla komfortu naszych graczy stworzyliśmy wygodną aplikację mobilną.

Zielone szkoły

Zielone szkoły w Polsce to wycieczki, które oprócz zajęć ruchowych w terenie zawierają propozycje lekcji przyrodniczych i historycznych (możemy dodać zwiedzanie Trójmiasta bądź tylko wybranego miasta – Gdyni, Sopotu, Gdańska). Szczególnie zachęcamy do wyboru zajęć związanych z naszym regionem – tematyką wodną, a w szczególności Morzem Bałtyckim lub ziemią i kulturą Kaszub. Zielone szkoły w Polsce to wycieczki przede wszystkim blisko matki natury. Pragniemy, aby młodzi ludzie mieli możliwość poznania jednych z najpiękniejszych miejsc w Polsce. To wycieczki, które na długo pozostają w pamięci i łączą naukę z zabawą.

Jedną z naszych ulubionych propozycji jest zielona szkoła na Kaszubach. Czeka tam na naszych młodych gości sporo atrakcji. Agroturystyka to spędzanie czasu w otoczeniu kaszubskiej tradycji. Młodzież spędza czas blisko zwierząt, na łonie natury. Młodzi goście będą piec chleb, jeździć wozem konnym, a także czekają na nich gry survivalowe. Nic tak dobrze nie integruje grupy jak wieczorne wspólne ognisko.

Program zajęć jest dostosowany do naszego klienta. Dni mogą być wypełnione warsztatami i zwiedzaniem z przewodnikiem bądź nauczyciele mogą zaproponować własne propozycje spędzenia czasu. Polska – zielone szkoły to oferty wobec których jesteśmy elastyczni i otwarci na Wasze życzenia odnośnie zajęć. Możemy dostosować program pod propozycje grupy i stworzyć wersję idealną dla danej grupy.

Zadzwoń na: +48 58 301 48 18 aby uzyskać dopasowaną pod Twoje potrzeby ofertę. Służymy doradztwem.

Zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pośrednictwem formularza kontaktowego w razie jakichkolwiek pytań lub potrzeby uzyskania dodatkowych informacji.

+48 607 202 052
+48 603 599 714
biuro@fifitravel.pl